Top

دستگاه ضبط و پخش گودمنز مدل goodmans gdvd 300r

دستگاه ضبط و پخش گودمنز  مدل goodmans  gdvd 300r وسیله بسیار مناسبی برای کسانیست که فیلم و تصاویر خود را روی نوار های VHS ذخیره کرده اند. همچنین با استفاده از این دستگاه می توان تصاویر پخش شده از تلویزیون، فیلم و تصاویر ذخیره شده روی دوربین ها، و یا تصاویر دریافتی از گیرنده های ماهواره ای را روی دیسک های نوری ذخیره سازی کرد. این محصول با قابلیت پخش انواع فرمت های عکس و فیلم می تواند به عنوان یک پخش کننده تصائیر نیز مورد استفاده قرار گیرد. به نحوی دیگر این دستگاه هم به عنوان پلیر و هم به عنوان دستگاه ضبط و هم به عنوان یک وسیله تبدیل رسانه ذخیره سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس بگیریدبرای هرکسی پیش آمده است که بخواهد فیلم و یا تصاویری که از تلویزیون پخش می شود را برای آرشیو شخصی و یا دلایل دیگر، ضبط کند. در گذشته ای نه چندان دور این تقریبا امری نا ممکن و بسیار سخت بود. با ظهور نوار های VHS انقلاب عظیمی در عرصه فیلم و تصویر بود. اما دیری نپایید که این رسانه ذخیره سازی محبوب جای خود را به دیسک های نوری دادند. دیسک های نوری هزینه بسیار کمتر و ظرفیت بسیار بیشتری دارند. نگهداری از دیسک نوری بسیار ساده تر بوده و این دیسک ها طول عمر بیشتری نسبت به نوار های VHS دارند. دوربین های فیلمبرداری و هندی کم ها فیلم تصاویر خود را روی حافظه اخلی و یا کارت های حافظه ذخیره می کنند. اطلاعات ذخیره شده روی این رسانه ذخیره سازیف ممکن است به دلایل فراوانی از بین بروند و اغلب کسانی که میل به آرشیو های فیلم های شخصی دارند ترجیه می دهند این اطلاعات را روی دیسک های نوری ذخیره سازی کنند. دستگاه ضبط و پخش گودمنز  مدل goodmans  gdvd 300r می تواند علاوه بر ذخیره تصاویر، عمل تبدیل را برای شما به سادگی انجام دهد. فقط کافیست رسانه تصویری مربوطه را از طریق پورت های مربوطه به دستگاه ضبط و پخش گودمنز  مدل goodmans  gdvd 300r وصل کرده و از طریق منوی تعاملی دستگاه تنظیمات و گزینه های لازم را انتخاب کنید.

مشخصات محصول

با دستگاه ضبط و پخش گودمنز  مدل goodmans  gdvd 300r شما قادر خواهید بود تا فیلم و تصاویر در حال پخش تلویزیون، تصاویر زنده دوربین های مدار بسته، فیلم ها و تصاویر ضبط شده روی هندی کم و دوربین ها، تصاویر ماهواره ای و حتی تصاویر و فیلم های ضبط شده روی تلفن همراه را روی دیسک های دی وی دی ضبط و ذخیره سازی  نمایید. همچنین با این دستگاه شما می توانید نوار های VHS -که امروزه بسیار کم کاربرد شده اند- را روی دیسک نوری دی وی دی ذخیره سازی کنید. همچنین این دستگاه قابلیت پخش انواع فورمت های عکس و فیلم های  ویدیویی را دارا بوده و می توان از آن به عنوان پخش کننده خانگی نیز استفاده نمود. لازم به ذکر است که برای ضبط تصاویر دریافتی از آنتن هم می توان کابل آنتن را به درگاه مربوط در پشت دستگاه وصل کنید و در هر لحظه که نیاز  دانستید عمل ضبط را شروع کنید. این دستگاه دارای منوی تعاملی بسیار جذابی می باشد که کار با آن بری هرکسی ساده و جالب خواهد بود. با استفاده از دستگاه ضبط و پخش گودمنز  مدل goodmans  gdvd 300r دیگر نگران از دست دادن فیلم و یا سرال های مورد علاقه خود نباشید!

تماس بگیرید


  مشخصات فیزیکی

  • ابعاد محصول -
  • وزن محصول 1400 کیلوگرم
  • منبع تغذیه برق شهری 220 ولت

  مشخصات فنی

  • خروجی HDMI ندارد
  • خروجی کامپوزیت -
  • خروجی S-Video دارد
  • خروجی صوتی دیجیتا اپتیکال -
  • خروجی صوتی دیجیتال کواکسیال -
  • ورودی DV -
  • قابلیت پخش از USB ندارد1 2 3 4 5