Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1

تلفن همراه در زندگی آدمی جایگاه ثابتی پیدا کرده، به گونه ای که بیشتر اشخاص وابسته این وسیله محبوب شده اند. تلفن های همراه دارای محدودیت های زیادی می باشند که صدای کم اسپیکر ها یکی از این محدودیت ها است. برای رفع این محدودیت راه کر های فراوانی وجود دارد اما بهترین شیوه، استفاده از اسپیکر های بلوتوثی است. اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است که اندازه و وزن کمی دارد. این اسپیکر دارای قدرت و کیفیت مناسبی بوده که از طریق بلوتوث به انواع وسیله های پخش کننده موسیقی وصل می شود. اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 دارای بدنه ای پلاستکی با طراحی بسیار زیباست که می تواند روی انواع سطوح وصل شود. این اسپیکر  دارای باطری با کیفیت بوده که از طریق پورت usb شارژ می گردد. میزان برد این اسپیکر 25 متر میباشد که جوابگوی نیاز های هر شخصی می باشد. اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 ساخت کشور آلمان و بسیار با کیفیت بوده که بصورن کاملا نو در فروشگاه نومال موجود می باشد.

تماس بگیریدیکی از بهترین اختراعات بشری تلفن همراه است. این وسیله دارای کاربرد های بسیاری بوده به گونه ای که در عصر حاضر زندگی هر کسی وابسته به وجود آن می باشد. تلفن های همراه علاوه بر استفاده به عنوان یک وسیله تماس، به عنوان پخش کننده موسیقی، مکان یابی، دوربین عکاسی، رادیو و... استفاده می شود. شاید یکی از معایب این وسیله صدای نسبتا پایین آن می باشد. بارها پیش امده که قصد پخش موسیقی را داشتیم اما صدای بلندگو های تلفن همراه جوابگویی خواسته ما نبوده است. همچنین هنگام رانندگی و در صورت تماس به دلیل صدای کم اسپیکر های تلفن مجبور بوده ایم تا گوشی را نزدیک صورت خود قرار دهیم. اما این مشکل نیز بهسادگی و با استفاده از اسپیکر بلوتوثی قابل رفع است. اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 یک وسیله بسیار مفید و پر کاربرد است که می تواند از طریق بلوتوث به وسایل پخش کننده صوت و موبایل وصل شود.

کوچک اما پر قدرت!

اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 وسیله بسیار سودمند است. با استفاده از این وسیله می توان موسیقی ها را با صدای بیشتر و در سطع وسیع تری پخش کرد! با استفاده از این وسیله دیگر نیازی به هزینه زیاد نبوده و با هزینه اندک می توان یک اسپیکر با کیفیت و قوی را تهیه نمود. اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 دارای ظاهری بسیار شکیل و زیبا بوده که می تواند روی انواع سطوح نصب گردد. این اسپیکر ساخت شرکت سیلورکرست بوده ه برای کشور های اروپا و آمریکایی شمالی تواید گردیده است که دارای کیفیت بسیار مطلوب و مناسبی است.

زیبا و کاربردی

اغلب اسپیکر های همراه دارای اندازه بزرگ و مصرف باتری زیادی می باشند، اما اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 همانطور که از تصاویر مشخص است دارای وزن اندک و اندازه کوچکی می باشد. باتری این وسیله از نوع li-lon پلیمری می باشد. این نوع باتری دارای وزن کم و قدرت نگهداری شارژ مناسبی است. li-lon از طریق پورت usb شارژ شده و این پورد صرفا جهت شارژ شدن باتر است. جنس این اسپیکر از پلاستیک بسیار با کیفیت و مقاوم بوده که علوه بر زیبایی کیفیت مناسبی به این اسپیکر داده است. میزان برد در اسپیکر های بلوتوثی بسیار حائز اهمیت است. در اسپیکر بلوتوثی Silvercrest مدل SBPL 15 A1 میزان برد 25 متر می باشد که به سادگی جوابگویی نیاز هر شخصی می باشد. این اسپیکر ساخت کشور آلمان بوده که به صورت کاملا نو موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • ابعاد 60x60x70 میلی‌متر
 • وزن 57 گرم

  مشخصات فنی

 • نوع اتصال بی سیم
 • اتصال دهنده بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه -
 • حداکثر برد بلندگو 25 متر
 • پورت usb دارد
 • خروجی هدفون -
 • ورودی میکروفون -
 • میکروفون -
 • صفحه نمایش -
 • ریموت کنترل -
 • رادیو -1 2 3 4 5