Top


مسئول فروشگاه و صاحب امتیاز : فایق حبیبی

 

معرفی فروشگاه اینترنتی نومال:

 

فروشگاه نومال با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش از طریق سایت اینترنتی، با گستره بزرگی از لوازم خانگی نو و استوک، قدیمی ترین فروشگاه اینترنتی غرب کشور و چه بسا کل کشور در زمینه فروش اینترنتی لوازم و ابزارآلات استوک است.

*استوک: تعریف واژه استوک را اینجا بخوانید.

افتخار بزرگ ما این است که همواره رضایت مشتریان اولین اولویت ما بوده و بر این اساس بدون استثنا به تمام مشتریان ضمانت مادام العمر اصالت کالا، بر اساس نوع کالا از یک ماه تا یک سال ضمانت تعویض به شرط اشکال فنی و همچنین تا یک هفته ضمانت بی قید و شرط بازگشت کالا و عودت هزینه داده می شود.

مهم ترین شعارما "ارزان تر ازهمه جای ایران" می باشد که بر این اساس تلاش ما این است که همواره نازلترین قیمت ها با حفظ کیفیت کالا به مشتریان گرامی ارائه گردد.

برای راحتی تحویل کالا به مشتریان خارج از استان، اجناس و کالاها به طور مستقیم از طریق بازار الکترونیک شرکت پست (ای بازار) برای مشتریان فرستاده می شود، تا ضمن بیمه شدن جنس و مطمئن بودن طریقه ارسال، خریدار می تواند از ویژگی تحویل و پرداخت مبلغ درب منزل برخودار گردد و پس از تحویل کالا هزینه به حساب پست واریز شده و پس از مدت مشخص، در صورت عدم ارسال شکایت توسط مشتری، مبلغ مورد نظر به حساب فروشگاه واریزمی گردد.

لازم به ذکر است که آدرس و دامنه سایت نومال حدودا 5 سال پیش به دلیل تغییر نام به آدرس فعلی تغییر یافته است.

*قبل از این تاریخ این فروشگاه با نام فروشگاه اینترنتی روژ فعالیت داشته است.