Top

پمپ باد پدالی هالفوردز Halfords مدل تک پیستون

پمپ باد پدالی تک پیستون هالفوردز وسیله ای بسیار کارآمد و مناسب برای هر خانه ایمی باشد. کار با پمپ باد(تلمبه) های  دستی بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.  با استفاده از پمپ باد پدالی هالفوردز به راحتی و سادگی می تواند وسیله هایی از جمله لاستیک خودرو، دوچرخه، موتور، قایق بادی و ... را باد کرد. کار با این وسیل بسیار ساده می باشد کافیست شلنگ پمپ باد را به وسیله مورد نظر وصل کرده و با پا روی پدال  پمپ باد فشار وارد کنید. این محصول دارای فشار سنجی است که میزان فشار هوای وسیله مورد نظر را در 2 مقیاس Bar  و PSI  نشان می دهد. در طراحی این محصول به جای استفاده از میله از پیستون استفاده شده است.
یکی از ابزار بسیار و مفید و کاربردی که در هر خودرویی باید وجود داشته باشد، پمپ باد (تلمبه) است. کار با تلمبه های دستی بسیار سخت و زمان بر است. اما با پمپ باد پدالی هالفوردز Halfords به سادگی و در کمترین زمان ممکن میتواند لاستیک ماشین و یا هر وسیله بادی دیگر را پر باد کنید! این محصول در فروشگاه نومال در 3 رنگبندی قرمز، آبی نفتی و زرد رنگ ارائه می شود.

موارد استفاده

پمپ باد پدالی هالفوردز به راحتی می تواند لاستیک ماشین های سبک، تشک های بادی، دوچرخه، موتور، قایق های بادی و هر وسیله بادی با اندازه نسبتا متوسط را باد کند. طراحی این وسیله به گونه طراحی شده است که به راحتی و با صرف کمترین انرژی و خستگی با فشار پا بر پدال، وسیله مورد نظر باد می شود.

دیگر ویژگی ها

در طراحی این پمپ باد به جای استفاده از میله، از پیتسون استفاده شده  که علاوه بر استحکام بیشتر قدرت بیشتری در تولید هوا دارد. جنس پیستون محصول از آلومینیوم با قاب تمام استیل می باشد. بدنه پمپ باد تمام فلزی و بسیار محکم است. پایه های پمپ باد با پلاستیک ضد لغزش محکمی پوشیده شده است. برای نشان دادن میزان هوای موجود در وسیله، روی پمپ باد یک فشار سنج هوا قرار داده شده که از 2 درجه بندی  Bar و PSI استفاده می کند. همچنین بر روی فشار سنج عقربه ای قرمز رنگ و قابل تنظیم قرار گرفته تا با استفاده از آن به اندازه مورد نظر، عمل شارژ هوا در وسیله انجام گیرد. لازم به ذکر است که این محصول ساخت آلمان بوده و از کیفیت ساخت بسیار بالای برخوردار است.  مشخصات

  • ابعاد 22 × 7.5 × 7 سانتی متر
  • وزن 850گرم
  • نوع تلمبه پایی
  • تعداد سیلندر 1 عدد
  • فشارسنج دارد
  • انواع نازل نازل باد کردن چرخ اتومبیل،موتورسیکلت، دوچرخه
  • سایر توضیحات در 3 رنگ زرد، قرمز و آبی نفتی- دارای 2 نوع 2 درجه بندی Bar و PSI - پایه ضد لغزش- ساخت آلمان1 2 3 4 5