Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

انبردست چندکاره POWERFIX

انبردست چندکاره POWERFIX یک دستیار مناسب برای کارهای ساختمانی و برق کشی می باشد. این انبردست علاوه بر قابلیت انبردست بودن امکان تغییر حالت به سیمچین و سیم لخت کن را دارا می باشد. استفاده از این ابزار موجب می شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه، نگهداری و حمل ابزار ساده تر گردد. قسمت سیم چین انبردست چندکاره POWERFIX امکان برش سیم در چندین استاندارد مختلف را فراهم کرده است. جنس بدنه این ابزار چندکاره، فولاد بوده که در برار خوردگی و زنگ ضدگی مقاوم می باشد. در قسمت بدنه این ابزار قفل ایمنی قرار دارد که هنگام کار موجب افزایش امنیت می گردد. انبردست چندکاره POWERFIX ساخت کشور آلمان است که بصورت نو در فروشگاه نومال موجود گردیده است.

تماس بگیریدانجام هر کاری با استفاده از ابزار مخصوص بخود موجب سهولت انجام کار و سرعت بخشیدن به کار مربوطه می گردد. آچر، انبردست، سیمچین، پیچگوشتی و... همه و همه ابزار هایی هستند که در هر خانه ای وجود آنها لازم است. یکی از مشکلاتی که معمولا با آن سر و کار داریم تنوع در تعداد و انواع ابزار است. این مشکل موجب می شود تا نگهداری از آنها سخت شود و گاها تعدادی از این ابزار گم بشوند. بهترین راه حل استفاده از ابزار های ترکیبی می باشد. این ابزار ها چندین ابزار را در یک وسیله جمع می کنند، با این کار نگهداری از آنها ساده شده و جای کمتری نیز اشغال می کنند. انبردست چندکاره POWERFIX یک انبردست چندکاره بوده که می تواند در انواع کارهای فنی ما را یاری دهد.

 

زیبا و پر کاربرد

همانطور که قبلا بیان شد تنوع کاربرد در یک محصول می تواند کمک مناسبی برای ما باشد. انبردست چندکاره POWERFIX علاوه بر قابلیت انبردست بودن، امکان تبدیل به یک سیم چین و سیم لخت کن را نیز دارد. قسمت سیم چین این انبردست بسیار دقیق بوده و برای اندازه ها و استاندارد های مختلف سیم قسمت برش و لخت کردن را فراهم کرده است. با استفاده از این ابزار به سادگی می توان انواع سیم برق را برش داده و بصورت کاملا صحیح و بدون آسیب به سیم ها لخت کرد. برای تغییر حالت ابزار، می توان دسته ها را چرخواند وبه حالت دلخواه رفت.

 

مشخصات فنی

انبردست چندکاره POWERFIX دارای بدنه محکم از جنس از فولاد بوده که در مقابل ضربه و خوردگی مقاومت خوبی دارد. این وسیله زیبا همچنین در مقابل آب و زنگ ضدگی مقاومت مناسبی را دارا می باشد. طول این انبردست چندکاره 20 سانتی متر بوده کگه با توجه به وزن 320 گرمی ان حمل و استفاده ی راحتی را فراهم می کند. در قسمت بدنه انبردست چندکاره POWERFIX دارای قفل ایمنی می باشد که به موجب این قفل دیگر حین انجام کار انبردست دچار تغییر کاربری نمی شود و عملا کار را برای کاربر ساده تر می کند. انبردست چندکاره POWERFIX ساخت کشور آلمان و دارای استاندارد اروپا بوده که بصورت نو موجود می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5