Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

قیچی چمن زن مستر مدل Master Xtrem Cut- Grass G1

قیچی چمن زن مستر مدل G1 با تیغه های تیز از جنس استیل ضد زنگ با طول 310 میلی متر میتواند چمن و گیاهان با ساقه نسبتا ضعیف را هرس کند. این قیچی قابلیت چرخش 360 درجه را دارا می باشد. با این قابلیت به راحتی میتواند چمن و گیاهان هرز را در هر جایی هرس کرد. روی دسته این قیچی قفل اطمینان قرار دارد که میتواند در مواقع لازم قیچی را در این حالت قرار داد.

تماس بگیریدمعرفی کلی

ابزار و وسیله های مختلفی برای کمک به ما در امر باغبانی تولید شده اند. از جمله متنوع ترین این ابزار می توان به قیچی های باغبانی اشاره کرد. قیچی باغبانی می تواند در اموری همچون چیدن میوه، هرس شاخه و کوتاه کردن چمن و گیاهان با ساقه نسبتا ضعیف ما را کمک کند. قیچی چمن زنی مستر Master مدل G1 یکی از با کیفیت ترین قیچی های چمن زمن موجود در بازارمی باشد که علاوه بر کیفیت بالا و استحکام می تواند شخص را به خوبی در امور باغبانی یاری دهد.

ویژگی های قیچی

 این قیچی قابلیت هرس چمن و گیاهان با ساقه نسبتا ضعیف را داراست تیغه های  این محصول به نحوی طراحی شده اند که میتوان به راحتی آن را 360 درجه چرخاند. این قابلیت باعث می شود که گیاهان هرز و چمن را در هر جایی که رشد کرده اند به راحتی هرس کرد. جنس تیغه این قیچی از استیل ضد زنگ است که علاوه بر زیبایی در مقابل رطوبت مقاوم است.

 در ساخت این قیچی از قفل اطمینان استفاده شده است تا هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرید آن را در حالت قفل قرار داد؛ این قابلیت باعث میشود تا با خیال راحت آن را حمل کرد و نگرانی بابت باز شدن ناگهانی آن نداشته باشیم. این قیچی دارای طراحی آرگونومیک است که کار با آن را بسیار راحت و لذت بخش میکند. با این طراحی دیگر نگران خستگی کار طولانی با قیچی نباشید. لازم به ذکر است که این قیچی ساخت آلمان بوده و دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشد.

 

تماس بگیرید


  مشخصات

  • ابزار قیچی چمن زنی
  • ابعاد 310 میلی متر
  • وزن 400 گرم
  • نوع دسته پلاستیک
  • نوع تیغه استیل ضد زنگ
  • قفل دارد
  • سایر توضیحات قابلیت چرخش 360 درجه - مناسب گیاهان با ساقه نسبتا ضعیف - دارای طراحی آرگونومیک - مناسب برای کوتاه کردن و بریدن گیاهان چسپیده به دیوار- ساخت آلمان1 2 3 4 5