Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax

ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax یک دستیار و کمک مناسبی برای رسیدن به سلامتی و وزن ایده آل است. این ترازوی دقیق قادر است تا نهایت 150 کیلوگرم را وزن کشی کند. همچنین میزان خطای این ترازو مقدار 100 گرم بوده که نشان از قدرت بالای آن است. جنس بدنه در این ترازو از ترکیب فلز و پلاستیک که علاوه بر استحکام زیبای منحصر بفردی را به این ترازو داده است. سطح ترازو به سادگی نظافت شده و با توجه به رنگ بکار رفته، نظافت آن امری ساده است. ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax تولید کشور اسپانیا می باشد که دارای استاندارد های روز اروپا است. این ترازو دقیق و زیبا بصورت نو در فروشگاه نومال موجود شده است.

تماس بگیریداز قدیم گفته اند عقل سالم در بدن سالم است! اما همین بدن سالم و حفظ این سلامتی لازمه کشیدن سختی است. ورزش کردن، کم خوردن شیرینی و شوری، رعایت میزان مصرف صحیح چربی و... همه این موارد به ما کمک می کنند تا سلامتی جسمی خود را حفظ کنیم. همه این موارد بدون انجام ورزش تاثیر زیادی در سلامتی ما ندارد. با ورزش کردن می توان اندام را ورزیده و به سلامت قلب و عروق کمک فراوانی کرد. بیشتر این رژیم های غذایی و ورزش کردن ها برای کاهش و حفظ وزن ایده آل است. امروزه می توان با تهیه یک ترازوی خانگی در خانه وزن خود را کنترل کنیم میزان فعالیت بدنی و سطح مصرفی مواد غذایی را کنترل نماییم. ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax یک ترازوی دقیق با استاندارد های اروپا می باشد که ما را در رسیدن و حفظ اندام مناسب کمک می کند.

 

دقیق و زیبا

ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax  یک ترازو با مصرف خانگی بوده که دارای دقت مناسبی است. این ترازو قادر به تحمل و اندازه گیری وزن تا 150 کیلوگرم است. میزان خطا در این ترازو 100 گرم می باشد، با این میزان از خطا، وزن کشی با این ترازو بسیار دقیق است. علاوه بر دقت بالای این ترازو، در طراحی نیز توجه ویزه ای به زیبایی ظاهری این ترازو شده است.

 

محکم و مقاوم

جنس بدنه ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax ترکیبی از فلز و پلاستیکی بوده که علاوه بر زیبایی استحکام ویزه ای نیز دارد. ترازوی خانگی MONiX مدل bodymax در صورت روشن بودن و عدم استفاده بصورت اتوماتیک خاموش شده و صرفه جویی مناسبی در میزان مصرف باتری انجام می دهد. این ترازو کهساخت اسپانیا می باشد بصورت نو و دارای جعبه در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5