Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

بخارشوی Kärcher مدل SC1202

بروز بیماری های مختلف موجب شده تا افراد توجه ویژه ای به نظافت محل زندگی خود داشته باشند. اما نظافت و ضد عفونی کردن هر مکانی نیازمند داشتن و استفاده کردن از ابزار مناسب است.  . بخارشوی Kärcher مدل SC1202 یک ابزار بسیار مناسب و قوی می باشد که علاوه بر قابلیت پاک کننده گی می تواندد انواع سطوح را تا 99.99 درصد از باکتری های مضر پاک سازی نماید. منبع آب 1 لیتری آن صرفا با آب شهری پر می شود و با گذشت حداکثر 10 دقیقه آماده کار می گردد. این بخار شویی همانگونه که از تصاویر مشخص است دارای ظاهری زیبا بوده که از طریق دکمه های تعبیه شده روی بدنه قابل کنترل استوک وزن این دستگاه سبک است که حمل و نقل را برای افراد مختلف ساده می کند. . بخارشوی Kärcher مدل SC1202 ساخت کشور آلمان بوده و برای بازار های اروپایی تولید شده است که به صورت استوک و کارکرده در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریدنظافت خانه و محل کار امری حیاتی بوده هر روزه با آن سر و کار داریم. این کار موجب افزایش طول عمر خود و وسیله های موجود می گردد. ابزار های مختلفی برای نظافت وجود دارد که ما را در انجام این امر یاری می کنند. کی از این وسیله ها که بسیار مناسب و البته پرکاربرد است؛ بخار شو می باشد. بخار شو ها علاوه بر تمیز کردن سطوح قابلیت ضدعفونی کننده گی را دارا می باشند. بخارشوی Kärcher مدل SC1202 که ساخت آلمان بوده یکی از بهترین مدل های موجود است که علاوه بر تمیز کندگی قادر به ضد عفونی کردن نیز می باشد.

 

ماشین ضدعفونی کننده!

در دوران حاضر و با بروز انواع بیماری های مختلف توجه به قابلیت ضد عفونی کننده گی محصولات و ابزار بهداشتی بخش بزرگی از انتخاب افراد می باشد. بخارشوی Kärcher مدل SC1202 علاوه بر قدرت بسیار مناسب در تمیز کننده گی با توجه به تکنولوژی بروزی که دارد صرفا با استفاده ازآب لوله کشی قادر است آب را به درجه مناسبی گرم کند تا سطوح را 99.9 درصد از انواع باکتری ها پاکسازی نماید. این قابلیت موجب می شود تا محل زندگی بعد از هر مصرف تا مدتها از انواع باکتری پاک شوند و خطری متوجه ساکنین محل مورد نظر نگردد.

 

زیبا و پرکاربرد

وسایل نظافتی که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر کارایی توجه ویژه ای به زیبایی دستگاه نیز می شود. این بخارشو علاوه بر قدرت پاک کنده گی دارای ظاهری زیبا و شکیل است. علاوه بر مطالب گفته شده  وزن این دستگاه نیز بسیار شبک است که حمل و نقل آنرا ساده می کند. این دستگاه از طریق انواع سری همراه خود می تواند اواع سطوح از جمله شیشه، پلاستیک، سرامیک و... را بخوبی تمیز بکند. بخارشوی Kärcher مدل SC1202 ساخت کشور آلمان بوده که بصورت استوک موجود است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5