Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

جارو شارژی clatronic مدل aks828

 نظافت محل کار و زندگی یکی از مهمترین امور روزانه هر کسی می باشد. برای نظافت کامل و صحیح نیازمند ابزار و وسایل مناسبی می باشیم که تهیه آنها گاه ما را دچار چالش های جدی می کند. جارو شارژی clatronic مدل aks828 یکی جاروی شاؤزی با قابلیت جذب مواد جامع و مایعات است. این جاروی شارژی دارای 3 باتری قابل شارژ بوده که با توجه به زمان کار مدت نگهداری شارژ متناوبی دارند. این جاروی شارژی دارای بدنه ای از جنس پلاستیک و با طراحی زیبا بوده که علاوه بر عملکرد فوق العاده طراحی چشم نوازی نیز دارد. موتور این جارو شارژی بسیار قوی بوده که میت وان با استفاده از آن انواع سطوح را به خوبی نظافت کرد. . جارو شارژی clatronic مدل aks828 داری نشانگر شارژ  است که هنگام شارژ می تاون از آن بهره برد. فیلتر غبار ین جارو قابلیت شستشو را داشته و می تاون به سادگی آنرا شست. نقطه قوت در این جارو برقی قابلیت جذب مایعات  است که می توان با استفاده از ان انواع مایعات را جمع کرد. این جاروی شارژی استوک و کارکرده بوده که با کیفیت مناسبی در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید نظافت محل کار و زندگی یکی از مهمترین امور روزانه هر کسی می باشد. برای نظافت کامل و صحیح نیازمند ابزار و وسایل مناسبی می باشیم که تهیه آنها گاه ما را دچار چالش های جدی می کند. جارو شارژی clatronic مدل aks828 یکی جاروی شاؤزی با قابلیت جذب مواد جامع و مایعات است. این جاروی شارژی دارای 3 باتری قابل شارژ بوده که با توجه به زمان کار مدت نگهداری شارژ متناوبی دارند. این جاروی شارژی دارای بدنه ای از جنس پلاستیک و با طراحی زیبا بوده که علاوه بر عملکرد فوق العاده طراحی چشم نوازی نیز دارد. موتور این جارو شارژی بسیار قوی بوده که میت وان با استفاده از آن انواع سطوح را به خوبی نظافت کرد. . جارو شارژی clatronic مدل aks828 داری نشانگر شارژ  است که هنگام شارژ می تاون از آن بهره برد. فیلتر غبار ین جارو قابلیت شستشو را داشته و می تاون به سادگی آنرا شست. نقطه قوت در این جارو برقی قابلیت جذب مایعات  است که می توان با استفاده از ان انواع مایعات را جمع کرد. این جاروی شارژی استوک و کارکرده بوده که با کیفیت مناسبی در فروشگاه نومال موجود است.

طراحی بدنه

ابزاری همانند جارو به دلیل مدت زمان استفاده نیاز به طراحی مناسبی دارند. اگر طراحی این دست وسایل مناسب نباشد، کاربر خسته شده و گاها موجب مشکلاتی نیز می شود. همان طور که در عکس های مربوط به. جارو شارژی clatronic مدل aks828 مشخص است این وسیله دارای طراحی آرگونومیک بوده که هنگام کار با آن، کاربر خستگی کمتری را تجربه می کند. علاوه بر موارد گفته شده این جارو شارژی دارای وزن کمی بوده که حمل ان را بسیار راحت تر می کند.

باطری و نحوه کار

در این جارو، از 3 باتری با قابلیت شارژ مجدد استفاده شده است. قابلیت شارژ موجب می شود تا این جارو را در هر مکانی اتفاده کرد و نگرانی بابت سیم برق وجود نداشته باشد. به همراه این جارو شارژی؛ شارژ ان قرار دارد که می تاون با استفاده از آن جارو را شارژ کرد. . جارو شارژی clatronic مدل aks828 دارای قدرتی مناسبی بوده که می تاون با آن انواع مواد جامع و مایع را جمع آوری کرد.
 جارو شارژی clatronic مدل aks828 محصول شرکت آلمانی کلاترونیک بوده که توسط کشور چین تولید شده است. این وسیله بصورت استوک و کارکرده اما با کیفیت مناسب موجود است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5