Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

وافل ساز Clatronic مدل WA 3607

انواع مختلفی از دسر ها وجود دارند که روزانه از آنها میل می کنیم اما یکی از محبوب ترین دسر ها، دسر هایی هستند که در آنها از وافل استفاده شده است. وافل ها گونه ای ماده غذایی هستند که بسیار شبیه به بیسکویت می باشند. برای تهیه یک وافل خوشمزه نیازمند استفاده از دستگاه پخت می باشیم. وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 یکی از بهترین مدل های موجود است. این وافل ساز دارای توان 1200 واتی می باشد. برق ورد نیاز این وافل ساز 220 ولت بوده و با سیستم برق ایران سازگاری دارد. جنس بدنه وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 از استیل ضد زنگ می باشد. ظرف داخلی از فولاد با روکش نچسب و نسوز است که وافل ها هنگام پخت به آن نمی چسبند. در هر نوبت می توان 2 عدد وافل خوشمزه تهیه نمود. دسته این وافل ساز دارای عایق گرمایی است که هنگام روشن کردن، در حالت قفل قرار میگرد. وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 ساخت چین به سفارش آلمان است که دارای کیفیت ساخت بسیار بالای است. این وافر ساز بصورت استوک و در حد نو موجود است.

تماس بگیریددسر ها بخش بزرگی از وعده های غذایی ما را شامل می شوند. برای ساخت یک دسر خوشمزه نیازمند استفاده از وسایل مخصوصی هستیم که گاها بدون استفاده از آنها نمی توان دسر مورد نظر را تهیه نمود. بیسکویت، یک گونه غذایی بسیار محبوب است که افراد زیادی روزانه از آنها میل می کنند اما گاها در تهیه انها نکات بهداشتی رعایت نشده و موجب بیماری هایی می شوند. وافل ها بسیار شبیه به بیسکویت ها هستند که برخی از اوقات با بیشکویت اشتابه گرفته می شوند. از فال ها در ساخت انواع دسر استفاده می شود. ماده اصلی وافل آرد، شکر، تخم مرغ، روغن و گاهی اوقات ماست است. همانگونه کهمشخص است، وافل ها چه از نظر ظاهر و چه از نظر ترکیبات شبیه به بیسکویت هستند. برای ساخت یک وافل خوشمزه علاوه بر موادی که ذکر شد نیازمند یک دستگاه پخت وافل مناسب هستیم. وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 شما را در تهیه یک وافل خوشمزه و لذیذ کمک می کند. این وافل ساز علاوه بر قدرت مناسب دارای ظاهر بسیار زیبایی است که جلوه مناسبی به محل استفاده خود می دهد.
شیک و کاربردی
برای درست کردن وافل های خوشمزه از وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 می توان استفاده کرد. این وافل ساز دارای توان گرمایشی 1200 واتی است که در قیاس نمونه های مشابه مشخص می شود که یک وافل ساز بسیار پر قدرت می باشد. وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 با برق 220 ولت کار میکند که با سیستم برق ایران ساز گاری داشته و نیازی به مبدل برق ندارد. چرخه پخت در این وافل ساز از طریق 2 چراغ تعبیه شده روی قسمت بالای قابل مشاهده و کنترل است. این لامپ وضعیت برق و پخت را نمایش می دهد.
بدنه ای محکم و زیبا
بدنه این وافل ساز بسیار زیبا و محکم است. جنس بدنه آن از استیل می باشد که در صورت تماس با آب و یا مواد شوینده دچار زنگ زدگی نمی شود. جنس ظرف داخلی از فولاد با روکش نچسب و نسوز است که مواد وافل هنگام پخت بدان نمی چسبد. دسته وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 دارای پوشش عایق است که هنگام کار می توان ان را در حالت قفل قرار داد. در زیر وافل ساز پایه های ضد لغزش قرار دارد تا مناع بروز حادثه و یا افتادن وافل ساز Clatronic مدل WA 3607 شود. این وافل ساز محصول کشور آلمان و ساخت کشور چین است که دارای استاندارد های اروپا می باشد.

 
تماس بگیرید1 2 3 4 5