Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

سرویس قابلمه 10 پارچه دسینی Dessini

سرویس  قابلمه 10 پارچه با بدنه آلومینیوم و از پوشش گرانیت می باشد. پوشش گرانیتی باعث میشد تا غذا به قابلمه نچسبد و راحت شسته شود. پوشش گرانیتی علاوه بر مواردی که گفته شد جلوه بسیار زیبایی به محصول می دهد. کفه بیرونی این سرویس به صورت رینگی (شعله پخش کن) می باشد. این نوع طراحی باعث پخش شدن یک نواخت گرما در کف قابلمه می شود، که موجب دیر سوختن و پخت یکنواخت غذای داخل قابلمه می گردد. کفه داخلی قابلمه به صورت زنبوری و برجسه است که بسیار راحتر تر شسته و تمیز می گردد. این سرویس دارای 4 قابلمه در سایز های 20، 24، 28 و 32 و یک عدد ماهی تابه در سایز 28 است. دریب این قابلمه از جنس استیل و شیشه پیرکس با تحمل حرارت بالا می باشد. لازم به ذکر است که در روی درب سوراخ خروج بخار نیز قرار دارد.
خرید و انتخاب قابلمه یکی از دغدغه های هر کدبانو می باشد. قابلمه ها وسیله بسیار تاثیر گذاری در سلامت فرد و خانواده است. اگر جنس قابلمه مناسب نباشد تاثیر مستقیمی روی کیفیت غذا و سلامتی افراد می گذارد. ظروف تفلونی بعد از مدتی خاصیت خود را از دست داده و تفلون موجود در پوشش را وارد غذا می کنند که برای سلامتی بسیار مضر می باشد. سرویس قابلمه 10 پارچه دسینی با پوشش گرانیتی این مشلات را حل کرده و گزینه بسیار مناسبی برای آشپزخانه شما می باشد. این سرویس شامل 4 قابلمه در سایزهای 20،24،28 و 32 و همچنین یک تابه در سایز 28 می باشد.

 

پوشش رینگی

کفه بیرونی این سرویس به صورت رینگی(شعله پخش کن) طراحی شده است. . این ویژگی باعث می شود  علاوه بر زیبایی، گرمای  شعله گاز به صورت یکسان در قابلمه پخش شود و غذا بسیار دیرتر بسوزد. در وسط این کفه لوگو و نماد شرکت دسینی به صورت برجسته درج شده است.

 

کفه زنبوری

کفه داخلی قابلمه بصورت زنبوری و برجسته طراحی شده است. این ویژگی باعث می شود غذا کمتر سوخته و بسیار راحت تر قابلمه شسته شود. درب این سرویس از جنس استیل و  پیرکس نسوز بوده که بسیار با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت است. روی درب شیشه ای سوراخی برای خارج شدن بخار غذا قرار گرفته تا بخار ناشی از پخت و پز خارج شود. برای افزایش طول عمر سرویس توصیه می شود از قاشق های چوبی و پلاستیکی نسوز استفاده شود.  مشخصات فنی

  • تعداد پارچه 10 پارچه
  • کشور مبدا ایتالیا
  • جنس بدنه آلومینیوم
  • جنس رویه گرانیت
  • سایر توضیحات شامل 4 قابلمه با سایز های 20، 24، 28 و 32- شامل یک ماهی تابه با سایز 28- کف خارجی رینگی(شعله پخش کن)- کف داخلی زنبوری برجسته1 2 3 4 5