Top

خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751

خشک کردن مواد غذای یک شیوه مرسوم و بسیار محدود ازقدیم الایام می باشد. این عمل موجب حفظ طعم و مواد مغذی مواد غذایی می شود. برای خشک کردن مطمئن، سریع و بهداشتی مواد غذایی از دستگاه های خشک کن استفاده می شود. خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 یک وسیله کاربردی و بسیار با کیفیت است که  می توان با استفاده از ان مواد غذایی را خشک کرد. این دستگاه از جنس پلاستیک و در 6 طبقه (سینی) می باشد که می توان در هر سینی با توجه به نوع و اندازه مواد غذایی مورد نظر تا یک و نیم کیلوگرم خشک کرد. خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 دارای توان 250 واتی است. مصرف برق این محصول نسبتا کم  و استفاده از ان مقرون به صرفه می باشد. این دستگاه ساخت کشور آلمان است که به صورت استوک و با کیفیت عالی در فروشگاه نومال موجود است.
از قدیم الایام میل به استفاده از میوه، سبزی و گوشت خشک در میان آدمی وجود داشته است. با خشک کردن این دست مواد غذایی می توان مدت زمان خیلی بیشتری از آنها استفاده کرد. برخی از میوه ها فصلی هستند که با خشک کردن آنها می توان در سایر ایام سال از آنها و بخصوص خواص طبیعی آن ها استفاده کرد. در آشپزی نیز سبزیجات خشک استفاده فراوانی دارند، در انواع آش، انواع خورشت، انواع غذاهای فرنگیو فستفودی می توان از سبزیجات خشکی مانند گوجه، شوید، زیره و... استفاده کرد. با خشک کردن میوه و سبزی ها اندازه ها کوچک تر شده و نگهداری انها بسیار ساده تر می گردد. همه این توصیفات مستلزم خشک کردن اصولی و صحیح مواد غذایی می باشد. در گذشته بیشتر از خورشید برای خشک کردن مواد غذایی استفاده می شد که بسیار زمانبار و غیر بهداشتی می باشد. بیماری های فراوانی از طریق گرد و غبار می تواند وارد مواد غذای شود. در نتیجه بهترین راهکار استفاده از دستگاه های خشککن می باشد. این دستگاه ها در قالب خانگی و صنعتی عرضه می شود. دستگاه های خانگی مصرف کمتر، سایز کوچکتر و قدرت کمتری نسبت به دستگاه های صنعتی دارند. خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751  ساخت کشور آلمان می باشد. این وسیله داری کیفیت بسیار بالایی است که می توان با آن انواع مواد خوراکی اعم از سبزیجات، میوه ها و گوشت را خشک کرد.

یک خشک کن پر قدرت!

خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 دارای توانی به اندازه 250 وات می باشد. این خشک کن  قادر است انواع مواد غذایی را در زمانی مشخص خشک کند. البته لازم به ذکر است که عمل خشک کردن یک فرآیند نسبتا طولانی می باشد و حداقل به 6 ساعت زمان نیاز دارد. نکته مهمی که در خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 وجود دارد سیستم محافظت از گرمای بیش از حد است. این قابلیت موجبِ افزایش طول عمر دستگاه و همچنین افزایش کیفیت موادغذایی خشک شده می شود. در این خشک کن یک دمنده هوا وجود دارد که موجب پخشک یک نواخت گرما در میان مواد قرار داده شده در دستگاه می شود. با این کار مواد داخل دستگاه بصورت یکنواخت خشک می گردد.

مشخصات فنی

خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 از بدنه ای پلاستیکی ساخته شده است. این خشک کن از 6 سینی تشکیل شده است که به سادگی قابل جدا شدن و شستشو می باشند. جدا کردن این سینی ها بسیار ساده بوده و کم می کند که اگر مقدار مواد غذایی اندک بود، سینی ها خالی را جدا کردهو در نتیجه سرعت خشک کردن افزایش یابد. در هر سینی می توان 1 تا 1 و نیم کیلوگرم مواد غذایی را قرار داد که البته بسته به نوع مواد غذایی این مقدار متغییر است. خشک کن خانگی مواد غذایی Clatronic مدل DR 2751 ساخت کشور آلمان می باشد که دارای استاندارد های اروپا در مصرف انرژی و کیفیت ساخت است. این وسیله به صورت استوک و در حد بسیارمناسبی موجود است.  مشخصات کلی

  • ابعاد ۲۶.۴ × ۲۴ × ۱۷.۵ سانتی‌متر
  • وزن 1.66 کیلوگرم
  • جنس بدنه پلاستیک

  مشخصات فنی

  • قابلیت شستشویی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی دارد
  • سایر ویزگی ها توان 250 وات-6 ردیف سینی- هر سینی ظرفیت 1تا 1.5 کیلوگرم- ساخت آلمان- کیفیت ساخت عالی1 2 3 4 5