Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062

استفاده از تکنولوژی های جدید باعث افزایش سرعت انجام امور و کیفیت کار ها شده است که کارهای  آشپزخانه از این امر مستثنی نیست. چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062  یک وسیله بسیار شگفت انگیز با تکنولوژی به روز است که می تواند امر آشپزی را بیش از پیش ساده و لذت بخش تر کند. این چاقوی برقی داری تیغه های بسیار تیغ است که قادرند انواع گوشت، سبزی، میوه و هرچیزی با ضخامت های مختلف را در کسریاز ثانیه برش دهند. جنس این تیغه ها از استیل محکم و ضد زنگ است. جنس  بدنه چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062  از پلاستیک محکم و مقاوم در برار ضربه است که به صورت زیبایی طراحی شده است. این چاقوی برقی دارای سیستم قفل ایمنی نیز می باشد که باعث افزایش ایمنی در آشپزخانه می گردد. همچنین چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062  دارای لرزش بسیار کم است که موجب می شود برش ها بسیار دقیق تر شود.  این وسیله ساخت کشور چین به سفارش آلمان است که به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریدیکی از پرکاربردترین و مفید ترین وسیله ای که از ان به وفور استفاده می کنیم، چاقو می باشد. کاربرد بیشتر اینوسیله در امر آشپزی و تهیه غذا می باشد که می توان در هر خانه  و آشپزخانه ای انواع مختلفی از ان را مشاهده نمود. انتخاب یک جاقوی مناسب همیشه امری مهم بوده است به نحوی که گاها موجب وسواس در انتخاب شده است. اگر چاقوی مناسب در دسترس باشد قطعا امر آشپزی لذت بخشتر و سریع تر انجام می گردد. این وسیله محبوب و پر کاربرد گاها موجب دردسر نیز می گردد. اگر جنس دسته ان کیفیت لازم را نداشته باشد به سرعت دچار شکستگی می گردد . اگر جنس تیغه آن  از آلیاژی مناسب نباشد موجب دردسر شده و باید همیشه مشغول تیز کردن آن بود. حال تصور نید جنس تیغه از آلیاژی باشد که دربرابر آب مقاوم نبوده و زنگ بزند، قطعا خزات جدی متوجه افراد می کند. استفاده از چاقو ها با همه ی محبوبیتی که دارند، مشکلاتی را نیز به همراه می آورند. گاهی اوقاا موجب خستگی دست می شوند و کار با آنها غالبا کند است و یا به درستی قادر به برش برخی مواد غذایی از جمله گوشت و مواد یخ زده نیستند. چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 وسیله ایشگفت انگیز است که می تواند کارهای آشپزخانه و تهیه غذا را بسیار ساده و سریع تر بکند. این چاقوی تیز و پر سرعت می تواند در اندک زمانی و بسیار سریع تر از چاقوی های معمول هر چیزی از جمله انواع گوشت، سبزی، میوه و.. را با کیفیت مناسبی برش بدهد.

 

بُرَنده و پر قدرت

چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 یک وسیله با تکنولو/زی نسبتا به روز است که می تواند دستیار بسیار مناسبی در آشپزخانه باشد. این چاقوی برقی دارای دو تیغه بسیار تیز است. این تیغه ها در قسمت جلوی چاقو وصل می شوند. هنگام کار و روشن کردن چاقو تیغه های چاقو در جهت خلاف همدیگرحرکت می کنند. این عمل باعث افزایش سرعت انجام کار و افزایش قدرت برش می شود. برش های این چاقو بسیار دقیق و منظم است که حتی می تواند در برش سبزی و میوه از ان نیز بهره برد. با استفاده از چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 می توان گوشت، مرغ، ماهی، میوه‌جات، سبزی و حتی مواد یخ زده را نیز در زمانی اندک و با کیفیت مناسب برش زد.

محکم و زیبا

جنس بدنه چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 از پلاستیکضد ضربه و بسیار محکم است. دسته این چاقوی برقیبه صورت آرگونومیک طراحی شده به نحوی که کار کردن با آن بسیار ساده و لذت بخش است. جنس تیغه چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 از استیل ضد زنگ بوده که بسیار تیز و محکم است. موتور این چاقوی برقی دارای توانی 150 واتی می باشد که نشان از قدرت بالای این وسیله است. چاقوی برقی Clatronic مدل EM 3062 ساخت کشور چین و به سفارش آلمان است که دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشد. این چاقوی برقی به صورت استوک و دارای کیفیت مناسب موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد 6 × 13 × 42 سانتی‌متر
  • وزن 0.85 گرم
  • جنس بدنه پلاستیک

  مشخصات فنی

  • قابلیت شستشویی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی دارد
  • سایر ویزگی ها کم صدا-لرزش کم- اره بلند با لرزش بسیار کم- دارای کلید ایمنی- تیغه از جنس استیل ضد زنگ- توان 180 وات1 2 3 4 5