Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

سرویس 10 پارچه گرانیتی بوش Bosch

سرویس  قابلمه 10 پارچه بوش از جنس گرانیت بوده که با توجه جنس گرانیتی که دارد غذا در آن دیرتر سوخته و دیرتر نیز سرد می شود. جنس گرانیتی این سرویس باعث شده تا هم دارای زیبایی خاصی باشد و هم بسیار راحت شسته شود. کفه بیرونی این سرویس به صورت رینگی (شعله پخش کن) طراحی شده تا گرما را در همه نقاط قابلمه پخش کند . کف داخلی زنبوری و به صورت برجسته است. این خاصیت باعث می شود غذا دیرتر سوخته و همچنین  قابلمه راحت تر شسته شود. این سرویس شامل 4 قابلمه و یک ماهی تابه می باشد.
چسبیدن غذا به قابلمه یکی از بزرگترین دغدغه های هر کدبانو  برای پخت و پز می باشد. در میان ظرف با پوشش نچسب، ظروف گرانیتی از همه بادوم تر و سخت تر هستند. گرانیت که ماده ای طبیعی می باشد 10 برابر مقاوم تر از افلون می باشد. این ماده به دلیل خاصیت سنگی که دارد گرما را در خود نگه می دارد. این خاصیت باعث شده تا غذا هم دیرتر سرد شود و هم دیرتر بسوزد. در بین ظروف گرانیتی موجود در بازار، سرویس 10 تک بوش یکی از مناسب ترین گزینه های موجود می باشد. این سرویس دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشد، که خود را از محصولات دیگر متمایز می کند. این سرویس شامل 4 قابلمه با سایز های 20، 24، 28 و 32 و یک ماهی تابه در سایز 28 است که به راحتی نیاز های یک خانواده را تامین می کند.


پوشش رینگی

کف خارجی بوش به صورت رینگی (شعله پخش کن) تولید شده است. این ویژگی باعث می شود  علاوه بر زیبایی، گرمای  شعله گاز به صورت یکسان در قابلمه پخش شود و غذا بسیار دیرتر بسوزد.

کفه زنبوری

کفه داخلی قابلمه بصورت زنبوری و برجسته طراحی شده است. این قابلیت باعث می شود غذا کمتر سوخته و بسیار راحت تر قابلمه شسته شود. درب این سرویس از جنس پیرکس نسوز که بسیار با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت است ساخته شده است. روی درب شیشه ای سوراخی برای خارج شدن بخار غذا قرار گرفته تا بخار ناشی از پخت و پز خارج شود.

   مشخصات فنی

  • تعداد پارچه 10 پارچه
  • کشور مبدا -
  • جنس بدنه آلومینویم
  • جنس رویه گرانیت
  • سایر توضیحات شامل 4 قابلمه با سایز های 20، 24، 28 و 32- شامل یک ماهی تابه با سایز 28- کف خارجی رینگی(شعله پخش کن)- کف داخلب زنبوری برجسته1 2 3 4 5