Top

چای ساز برقی سون استار seven star مدل 7STT-337

چای ساز برقی سون استار مدل 7STT-337 یکی ازکاربردی ترین محصولات مورد نیاز هر خانه می باشد. با پیشرفت تکنولوژی سماور و کتری های گازی جای خود را به چایساز های برقی داده اند. چای ساز برقی سون اسار یکی از بهترین انتخاب های موجود در بازار می باشد. جنس این محصول از استیل ضد زنگ بوده که جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه و محل کار شما می دهد. توان این چای ساز1850 وات بوده که در عرض 5 تا 6 دقیقه آب را به جوش می آورد. کتری این محصول دارای ظرفیت 2 لیتر و همچنین قوری این دستگاه دارای ظرفیت 1.5 لیتری می باشد.

ناموجودبا پیشرفت تکنولوژی کم کم سماور و کتری های گاز سوز جای خود را به کتری و چای سازهای برقی داده اند. چای سازهای برقی انتخاب بسیار مناسبی برای شرکت ها، دفاتر، خانواده هایی با جمعیت نسبتا کم و تمام افرادی که تمایل به نوشیدنی های گرم دارند، می باشد. همچنین جوش آمدن سریع آب در زمان کم یکی دیگر ازمزیت های چای ساز های برقی می باشد. چای ساز ها غالبا از 3 قسمت کتری، قوری و سینی نگهدارنده تشکیل می شوند. چای ساز برقی  سون استار seven star مدل 7STT-337 یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است.

 

چای خوشمزه و مناسب برای جلب رضایت شما

جنس کتری از استیل ضد زنگ بوده که علاوه بر مقاومت در برابر زنگ زدگی بسیار  محکم است و جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه و محل کار شما می دهد. روی دسته کتری، قفل اطمینان قرار داده شده تا خیال شما از بازشدن ناگهانی درب کتری مطمئن باشد. در این چای ساز ازسیستم نگهداری گرم استفاده شده است. این سیستم به شما این امکان را می دهد که هیشه از چای و آب گرم بهره ببرید.

استفاده آسان

کتری و قوری روی سینیی از جنس شیشه مقاوم در برابر حرارت قرار می گیرد که علاوه بر نقش پایه، جلوه بسیار زیبایی دارد. کابل برق متصل به سینی، به راحتی قابلیت جدا شدن را دارست. با این قابلیت شما به سادگی می توانید چای ساز و سینی اش را در کابینت قرار دهید.

 

آب را به سرعت و با اطمینان به جوش آورید!

مدت زمان لازم برای رسیدن آب به نقطه جوش در این چای سایز 5 الی6 دقیقه می باشد. در این چای ساز با جوشیدن آب، از قدرت گرمایی چای ساز کاسته شده و به صورت اتوماتیک دستگاه در حالت گرم قرار می گیرد. لازم به ذکر است که تمیز کردن این وسیله بسیار ساده می باشد. عنصر گرمایشی در این محصول  برای امنیت کاربر و جلوگیری از صدمه دیدن دستگاه پوشانیده شده است. همچنین طراحی محصول به گونه ای ست که هم کتری و هم قوری به صورت 360 درجه می توانند روی پایه تعبیه شده قرار بگیرند.

ناموجود


  مشخصات کلی

  • ابعاد 61 * 44 * 53 سانتی متر
  • وزن 3 کیلوگرم

  مشخصات فنی

  • توان مصرفی 1850 وات
  • جنس بدنه کتری استیل ضد زنگ
  • ظرفیت کتری 2 لیتر
  • قوری چای دارد
  • جنس قوری شیشه مقاوم در برابر حرارت
  • ظرفیت قوری 1.5 لیتر
  • سایر مشخصات دارای سینی شیشه ای زیبا - قابلیت قرار گیری کتری و قوری به صورت 360 درجه و کابل برق جدا شونده - دارای قفل درب - تغییر حالت به نگهداری گرم بعد از جوشیدن آب - خاموش شدن در حالت خالی ازآب1 2 3 4 5