Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19

آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 یک دستگاه زیبا و کاربردی می باشد که دارای قدرت مناسب، ظاهری چشم نواز و امنیتی مثال زدنی است. موتور این آبمیوه گیری 800 وات بوده که در 2 سطح قابل کنترل می باشد. بدنه این آبمیوه گیری بسیار محکم بوده که از ترکیب استیل و پلاستیک ساخته شده است. همچنین جنس تیغه و ظرف اصلی نیز از استیل درجه یک و ضد زنگ تولید گردیده است. طرف جمع آوری دارای ظرفیت 1 لیتری بوده که به سادگی قابل شستشو نیز می باشد. در این آبمیوه گیری به امنیت کاربر توجه ویزه ای شده است در صورتی که قطعات در آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 به درستی وصل نشده باشند آبمیوه گیری روشن نشده و عملا هیچ خطری متوجه خود دستگاه و کاربر نمی شود. این آبمیوه گیری با کیفیت که ساخت آلمان بوده به صورت استوک و در کیفیت عالی در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریدنوشیدن آبمیوه همیشه لذت بخش بوده، بر همین اساس شرکت های بزرگی در حوزه تولید آبمیوه فعالیت می کنند. شعار تمامی این شرکت ها هم تازه بودن و طبیعی بودن محصولاتشان است. اما همه ما می دانیم به دلیل استفاده از مواد نگهدارنده و البته شیرینی ها این محصولات  ارزش غذایی بالایی ندارند و در بعضی موارد برای سلامتی هم مضر می باشند. استفاده از آبمیوه خانگی از قدیم در بین خانواده ها رواج داشته است؛ استفاده از این آبمیوه ها ضرری نداشته و خیال مصرف کننده از جهت سالم و بهداشتی بودن راحت است! برای تهیه آبمیوه سالم و گوارا نیازمند استفاده از دستگاه آبمیوه گیری می باشیم که در انواع مدل و برندها در بازار موجود است. آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 یک آبمیوه گیری زیبا و با کیفیت بوده که دارای استاندارد های اروپا می باشد. این آبمیوه گیری دارای موتور قوی و با دوام است که تا چندین سال نیاز خانه را از بابت تهیه آبمیوه تازه تامین می کند.

 

زیبا و پر توان

در لوازم خانگی علاوه بر کاربرد، توجه ویژه ای هم به زیبایی ظاهر محصولات می شود. در آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 هم سعی شده جدا از قدرت و کیفیت کار توجهی هم به زیبایی ظاهر شود. جنس این آبمیوه گیری از ترکیب پلاستیک با کیفیت و استیل می باشد. استیل بکار رفته در این آبمیوه گیره در مقابل آب مقاوم بوده و دچار زنگ ضدگی نمی شود. قسمت های پلاستیکی هم دارای استاندارد های بهداشتی می باشند به نحوی که هیچ ضرری برای سلامت مصرف کننده  ایجاد نمی کند. نکته جالب در مورد این آبمیوه گیری امنیت ان می باشد؛ درصوتی که قطعات این آبمیوه گیری به صورت صحیح و محکم بسته نشود این آبمیوه گیری شروع بکار نمی کند در نتیجه خطری متوجه دستگاه و کاربر نمی گردد.

 

مشخصات فنی

در آبمیوه گیری قدرت و توان موتور حرف اول را می زند. آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 دارای موتور پر قدرت 800 واتی بوده در 2 سطح و توسط یک ولوم کنترلی قابل کنترل می باشد. ظرف آبمیوه این آبمیوه گیری دارای ظرفیت 1 لیتری می باشد که ظرفیت مناسبی برای یک دستگاه آبمیوه گیری است. همچنین ظرف اصلی این آبمیوه گیری دارای ظرفیت 2 لیتری بوده که باتوجه به حجم دهانه می توان میوه های بزرگ را نیز با استفاده از این آبمیوه گیری آبگیری کرد. جنس تیغه و ظرف مربوط به آبمیوه گیری استیل درجه یک و با کیفیت بوده که در برابر زنگ ضدگی مقاوم است. پایه های آبمیوه گیری Quigg مدل es2017b.19 ضد لغزش بوده که هنگام امنیت را بسیار بالا می برد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • ابعاد 37*29.8*19.8
 • وزن 3.2 کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری برقی
 • کارکرد تک کاره

  مشخصات فنی

 • جنس بدنه ترکیب پلاستیک - استیل
 • مخزن آبمیوه گیری دارد
 • مخزن تفاله دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری 1لیتری
 • تنظیمات سرعت دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت 2 سطح
 • جنس تیغه استیل ضد زنگ
 • توان مصرفی 800 وات
 • پایه ضد لغزش دارد1 2 3 4 5