Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850

برای تهیه آب میوه طبیعی نیازمند استفاده از یک دستگاه آبمیوه گیری مناسب هستیم. استفاده از دستگاه های دستی بسیار طاقت فرسا و سخت می باشد. تهیه دستگاه های آبمیوه گیری برقی نیز از میان نمونه ها موجود در بازار امری دشوار و سخت است که نیازمند دقت و توجه زیادی می باشد. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 محصول کشور آلمان بوده که با توجه به اینکه برای بازار اروپا تولید گردیده ساخت دارای کیفیت اروپایی می باشد. ای آبمیوه گیری دارای موتوری پرقدرت با توان 850 وات است که می تواند در زمانی اندک امر گرفتن آب میوه ها را انجام بدهد. به همراه این دستگاه، پارچ 600 میلی لیتری برای نگهداری آب گرفته شده وجود دارد. همچنین آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 دارای محفظه نگهداری تفاله نیز می باشد. از نکات جالب این دستگاه پایه های ضد لغزش آن می باشد که مانع تکان و افتادن آبمیوه گیری می شود. البته لازم به ذکر است که این وسیله بسیار کم صدا و کم توان است. جنس بدنه آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 از استیل  ضد زنگ و پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد که در 2 رنگ نقره ای و آلبالویی موجود است.

ناموجوددستگاه های آب میوه گیری از وسایل بسیار پر کاربد خانگی می باشند که به ما کمک میکنند تا رژیم غذای بهتری داشته باشیم. با استفاده از این وسایل پر کاربرد می توان آب بسیاری از میوه ها را گرفت و با اطمینان خاطر از تازه و سالم بودن آنها، آب میوه ها را میل کرد. در گذشته ای نچندان دور آب میوه گیر های دستی بسیار رونق داشتند اما کم کم جای خود را به آبمیوه گیرهای برقی داده اند. با استفاده از این آبمیوه گیر های برقی می توان از هویج  گرفته تا سیب و هلو و سایر میوه جات را به صورت آبگیری شده استفاده کرد که قطعا بیشتر مورد پسند افراد می باشند. انتخاب آبمیوه گیر برقی یکی از دغدغه های کسانی می باشند که به دنبال تهیه ی این وسیله هستند. محصولات تولید داخل با توجه به شرایط موجود دارای کیفیت مناسبی نبوده و بعد از اندک زمانی دچار مشکل می شوند. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 محصول کشور آلمان بوده که دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و ظاهر زیبایی می باشد.

عملکرد و قدرت

آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 در اصل محصول کشور آلمان می باشد. این آبمیوه گیری دارای کیفیت ساخت بسیار مناسبی بوده که قابل قیاس با محصولات تولید داخل و اغلب نمونه های موجود در بازار نیست. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 دارای موتور بسیار قوی 850 واتی است که به راحتی می تواند در زمان اندکی انواع میوه‌ها را آبگیری نماید. در استفاده از دستگاه های آبمیوه گیری رعایت نکات ایمنی یک اصل مهم بوده و در صورت طراحی نا امن موجب آسیب به کاربران می گردد. همانگونه که در تصاویر مشخص است در این آبمیوه گیری نهایت نکات ایمنی رعایت شده به گونه ای که امکان بروز حادثه و اتفاق در کمترین حال ممکن است.

بدنه ای زیبا با طراحی مناسب

آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 دارای بدنه ای به صورت نیمه فلزی است. در طراحی این دستگاه آب میوه گیری سعی شده تا علاوه بر مقاومت و استحکام زیبایی نیز به بهترین شکل ممکن پیاده سازی گردد. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 دارای پایه های ضد لغز است خیال مصرف کننده را از نظر لغزش و تکان راحت می کند. این آب میوه گیری بسیار کم صدا و کم تکان بوده که درنوع خود جالب توجه است. به همراه آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 یک پارچ با ظرفیت 600 میلی لیتر موجود است. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 دارای محفظه نگهداری تفاله می باشد که به سادگی از بدنه اصلی جدا شده و در صورت نیاز می توان آن را شست. آبمیوه گیری برقی KRAFT BURG مدل AS-850 ساخت کشور آلمان و در دو رنگ نقره‌ای و آلبالویی موجود می‌باشد.

ناموجود


  مشخصات کلی

 • ابعاد 255 × 382 × 455 میلی‌متر
 • وزن 3.5 کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری برقی
 • کارکرد تک کاره

  مشخصات فنی

 • جنس بدنه استیل ضد زنگ و پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری دارد
 • مخزن تفاله دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری 600 میلی لیتر
 • تنظیمات سرعت دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت 2 سرعته
 • جنس تیغه استیل ضد زنگ
 • توان مصرفی 850 وات
 • پایه ضد لغزش دارد1 2 3 4 5