Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700

یک آبمیوه گیری قوی و مناسب می تواند دستیار بسیار مناسبی برای هر کسی باشد. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 یک وسیله پرقدرت و زیبا بوده که می توان با استفاده از آن آبمیوه ای تازه را در زمانی کوتاه تهیه نمود. موتور این ابمیوه‌گیری دارای توانی 500 واتی‌ست که به خوبی می تواند انواع سبزی و میوه را اماده مصرف نماید. این موتور در 2 سرعت مختلف با استفاده از ولوم تعبیه شده قابل کنترل می باشد. بدنه این وسیله از جنس پلاستیک با کیفیت و استیل ضد زنگ می باشد. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 دارای پایه های ضد لغزش و سیستم قفل ایمنی می باشد که امنیت کاربر را هنگام کار دو چندان می کند. این آبمیوه گیری تولید کشور اسلوواکی بوده که برای بازار اروپا تولید گردیده است.

تماس بگیریدمیوه و سبزیجات سرشار از مواد مغزی و انواع ویتامین های لازم برای هر فردی می باشند آب میوه های اماده اغلب از نظر هزینه به صرفه نیستند و مواد افزونی در آنها به کار رفته است که برای سلامتی زیان دارند. استفاده از ابمیوه گیر های خانگی روشی مفید و مطمئن می باشد. با استفاده از این ابزار سودمند می توان میوه و سبزیجات سالم را تهیه کرده و با استفاده از دستگاه آبمیوه گیری آب انها را گرفت. اما  انتخاب یک آبمیوه گیری مناسب کاری سخت و دشوار است. جنس های چینی و تقلبی در بازار فراوان است که تشخیص آنها کاری سخت می باشد. برای تهیه و انتخاب یک دستگا آب میوه گیری نکات مهمی از جمله جنس، کشور سازنده، قدرت موتور و.. باید مد نظر قرار گیرد. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 یک آبمیوه‌گیری بسیار قدرتمند و با کیفیت بوده که با توجه به اینکه بازار هدف آن اروپا می باشد دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است.

دستیاری پر قدرت

آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 یک محصول تمام اتوماتیک موتوری پر قدرت  و پرتوان می باشد. موتور این دستگاه دارای قدرتی 500 واتی بوده که می تواند انواع میوه و سبزی را جهت مصرف آماده نماید. لازم به ذکر است که موتور این وسیله در دو سرعت قابل کنترل می باشد که این کنترل از طذیق ولوم تعبیه شده روی بدنه قابل کنترل است. نکته ای که حائز اهمیت است، کم صدا بودن این موتور است. با استفاده از این قابلیت دیگر دغدغه ای بابت صدای آزار دهنده موقع استفاده از آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 وجود ندارد. قابلیت دیگر آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 سیستم محافظتی این وسیله در برابر حرارت می باشد. این ویژگی موجب افزایش طول عمر دستگاه و همچنین حفظ راندمان آبمیوه‌گیری در طول مدت استفاده می شود.

زیبا و مطمئن

امروزه یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب وسایل، زیبایی و ظاهر شکیل است. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 دارای ظاهری بسیار زیبا و بدنه ای محکم است. جنس بدنه این محصول ترکیبی از پلاستیک بسیار با کیفیت و همچنین فلز استیل ضد زنگ است. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 دارای ظرفی برای قرار گیری تفاله سبزیجاتی همچون هویج می باشد. با استفاده از این ابزار دیگر ریخ و پاشی هنگام کار صورت نمی گیرد. همراه با آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 یک عدد پارچ قرار گرفته که آب گرفته شده بصورت اتوماتیک در ان ریخته می شود. این کار موجب افزایش سرعت و افزایش کیفیت آب میوه می شود. پایه های آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 ازجنس پلاستیک و ضد لغزش می باشند که هنگام کار مانع تکان و یا افتادن آبمیوه گیری می شود. جنس فیلتر آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 استیل ضد زنگ بوده که میتوان آن را جدا و در صورت نیاز شستشو داد. این آبمیوه گیری تولید کشور اسلواکی بوده که برای بازار اروپا ساخته شده است. آبمیوه‌گیری Royalty Line مدل RL-PJE700 به صورت کاملا نو موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • ابعاد 37*29.8*19.8
 • وزن 3.2 کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری برقی
 • کارکرد تک کاره

  مشخصات فنی

 • جنس بدنه فلز - پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری -
 • مخزن تفاله دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری -
 • تنظیمات سرعت 2 حالت
 • تعداد تنظیمات سرعت دارد
 • جنس تیغه استیل ضد زنگ
 • توان مصرفی 500 وات
 • پایه ضد لغزش دارد1 2 3 4 5