Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135

تهیه ی یک نوشیدنی گرم و سالم برای زندگی هر کسی واجب است. امروزه در بیشتر خانه ها می توان قهوه و نوشیدنی هایی که از ان تهیمه می شود را پیدا کرد. اما تهیه این نوشیدنی ها نیاز به ابزار و وسیله های مخصوصی دارد. کف شیر در اغلب این نوشیدنی ها قابل استفاده بلکه نقش مهمی دارد که تهیه ان نیازمند استفاد از دستگاه کف شیر ساز است. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 یکی از بهترین مدل های کف شیر ساز است که می تواند علاوه بر درست کردن کف شیر، ان را نیز گرم نماید. این وسیله از دو قسمت پایه و ظرف استیل ساخته شده است. داخل ظرف، قسمت میکشر و همزن مغناطیسی قرار گرفته است. توان مصرفی کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 650 وات می باشد که انرا به یکی از پر قدرت ترین کف شیر سازهای موجود در بازار تبدیل کرده است. با استفاده از کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 می توان نوشیدنی های سرد و یا گرم و در حالت با کف و یا بدون کف تهیه کرد. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 محصول کشور آلمان و ساخت کشور چین با کیفیت عالی می باشد.

تماس بگیریدبیشتر مردم در انتهای یک روز کاری و یا هنگام کار و برای استراحت میل به نوشیدن یک نوشیدنی سالم و البته با انرژی دارند. تهیه ی یک نوشیدنی مناسب هنریست که هرکس قادر به انجام آن نمی باشد.  برای درست کردن  هرچه بهتر یک نوشیدنی همچون قهوه و یا کاپوچینو نیازمند استفاده از وایل مخصوص می باشیم که کف شیر ساز یکی از وسایل بسیار مهم و پر کاربرد می باشد. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 یک وسیله بسیار مهم و کاربردی در ساخت کف شیر و انواع نوشیدنی ها می باشد. این وسیله علاوه بر تهیه کف شیر، عمل شیر داغ کردن را نیز انجام می دهد.

با یک دکمه همه چیز آماده‌ست!

استفاده از کف شیر در نوشیدنی های گرم و انواع نوشیدنی های قهوه مانند کاپوچینو نقش مهمی دارد. شرکت آلمانی ProfiCook  بیش از 20 سال است که لولزم آشپزخانه با طراحی منحصر بفرد عملکرد مناسب و عالی را تولید می کند که موجب رضایت مصرف کننده گان گردیده است. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 یک مدل ارزان و در عین حال بسیار بسیار قدرتمند و پرکاربد در منزل است. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 به صورت استوانه ای بوده که جنس بدنه ان از پلاستیک با کیفیت و استیل ضد زنگ می باشد. در اصل بدنه فلزی این محصول با پلاستیک با کیفیت عایق شده است. کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 از دو بخش پایه و ظرف نگهدارنده تشکیل شده است که قسمت نگهدارنده قابلیت حمل  را دارا می باشد. ای قابلیت موجب می شود تا محدودیتی برای انتقال کف شیر ساخته شده به مکانی دورتر از پایه وجود نداشته باشد.

وسیله ای چندکاره

با استفاده از کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 می توان کف شیر سرد و گرم را تهیه نمود. این قابلیت از طریق انتخاب کلید های مربوطه روی بدنه قابل انجام است. . همانطور که پیش تر بیان شد کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135  دارای ظرفی از جنس استیل می باشد. ظرفیت این ظرف 550 میلی لیتر بوده که در ان یک همزن مغناطیسی قرار دارد. برای تهیه کف شیر باید شیر را بیشتر از مقدار 350 میلی لیتر داخل ظرف ریخته و سپس نوع کف را انتخاب کرد. نوع کف شیر می تواند  سرد و یا گرم باشد. همچنین می توان به شیر داخل ظرف کاکائو و یا شکلات داغ نیز اضافه کرد. در اصل . کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 وسیله ای است که قادر به ساخت نوشیدنی ها بصورت سرد و یا گرم و در حالا کف دار وبدون کف است. . کف شیرساز ProfiCook مدل PC-MS 1135 محصول کشور المان و تولید کشور چین است.

تماس بگیرید


  مشخصات

  • ابعاد 19.6*14.4*11.4
  • وزن 898 گرم
  • جنس بدنه فلز استیل با روکش پلاستیک
  • فیلتر داخلی ندارد
  • سایر توضیحات امکان گرم کردن شیر، امکان اضافه کردن شکلات داغ و پودر کاکائو- قابلیت جدا شدن از پایه1 2 3 4 5