Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307

نوشیدنی های گرم نقش بسیار مهمی را در زندگی ما دارند. هرگاه خسته یا مریض باشیم، هرگاه دچار استرس شده باشیم از نوشیدنی ها گرم استفاده می کنیم. قهوه یکی از محبوبترین نوشیدنی ها می باشد. برای تهیه یک نوشیدنی قهوه لذیذ نیازبه آسیاب کردن ان داریم. استفاده از آسیاب های برقی بهترین شیوه آسیاب قهوه است که در زمان اندکس قهوه را آسیاب می کنند. دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 یکی از بهترین مدل های موجود است. این آسیاب داری موتوری با قدرت 120 وات است که می تواند انواع قهوه، حبوبات، آجیل و زعفران را آسیاب نماید. این آسیاب داری بدنه ای از جنس پلاستیک با روشک استیل است. جنس تیغه  و ظرف داخلی این آسیاب از استیل ضد زنگ بوده که در صورت شستشو و تماس با مواد شوینده دچار زنگ زده گی نمی شوند. ظرفیت این آسیاب در هر نوبت 40 گرم قهوه است. نکته مهم در این قهوه درب شیشه ای و قفل آن هنگام کار است که موجب می گردد تا خطری متوجه مصرف کننده نباشد. این محصول ساخت کشور آلمان وبصورت استوک موجود می باشد.

تماس بگیریداستفاده از نوشیدنی ها گرم به گذشته های بسیار دور بر می گردد. این نوشیدنی ها موجب آرامش و رفع خستگی می گردند. قهوه یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین ماده نوشیدنی است که در هر کشور و قومی از آن استفاده می شود. در هر کشور و شاید شهری قهوه به روش خاص خود تهیه می گردد اما نکته ای که شاید بین درصد بالایی از این روش های درست کردن قهوه مشترک باشد، آسیاب کردن قهوه است.  آسیاب صحیح قهوه نقش بسیار کلیدی در تهیه قهوه دارد که موجب تاثیر بر روی طعم و بوی نوشیدنی می شود.  در گذشته از شایع ترین روش آسیاب قهوه، استفاده از آون بود که بسیار زمانبر و سخت بود و گاها نتیجه مورد نظر را در بر نداشت. امروزه آسیاب های برقی جایگزین آون های دستی شده اند و امر آسیاب کردن قهوه را بسیار سریع و با کیفیت تر کرده اند. اما در تهیه این آسیاب ها باید نکات مهمی را در نظر گرفت. آسیاب قهوه باید دارای تیغه  محکم و تیز باشد، جنس تیغه باید بهگونه ای باشد که در صورت شستشو دچار زنگ زدی نگردد. همچنین موتور این آسیاب باید قدرت کافی برای آسیاب کردن دانه های قهوه را داشته باشد. دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 یکی از بهترین آسیاب های موجود است که دارای ظاهری زیبا و موتوری قدرتمند می باشد. همچنین این آسیاب داری کیفیت ساخت بسیار بالا بوده که می تواند امر آسیاب کردن قهوه را لذت بخش و راحت کند.

قوی و پر سرعت

دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 یک آسیاب بسیار پر قدرت بوده که قادر است تا دانه های قهوه، انواع ادویه، حبوبات، آجیل و حتی زعفران را آسیاب کند. دستگاه دارای سیستم ایمنی  قفل حین کار بوده  که موجب می گردد تا هنگامی که آسیاب روشن و در حین آسیاب مواد داخل  ظرف می باشد، درب آن قفل گردد و هیچگاه حین کار باز نگردد. موتور دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 داری توان 120 وات می باشد که می تواند دانه های قهوه و حبوبات را به سرعت و کیفیت مناسبی آسیاب نماید.

بدنه ای محکم و زیبا

دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با روکش استیل ضد زنگ است که جلوه زیبایی بدان داده است. تیغه های این آسیاب از جنس استیل ضد زنگ است که بسیار محکم نیز می باشد. روی این آسیاب یک درپوش شفاف وجود دارد که هنگام کار بصورت اتوماتیک قفل می گردد. ظرف داخلی این آسیاب از جنس استل شفاف و ضد زنگ است که در هر نوبیت می توان 40 گرم قهوه را آسیاب نماید. در زیر دستگاه آسیاب قهوه Clatronic مدل KSW 3307 پایه های ضد لغزش آن قرار دارد که مانع لغزش آسیاب حین انجام کار می گردد. این آسیاب ساخت کشور آلمان بوده که به صورت استوک و در حد نو موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 2 کیلو گرم
  • جنس بدنه پلاستیک با روکش استیل ضد زنگ

  مشخصات فنی

  • قابلیت شستشویی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی دارد
  • سایر ویزگی ها توان 120 وات - تیغه استیل - دارای درب ایمنی - پایه ضد لغزش - ظرفیت 40 گرم درهر بار آُسیاب - ساخت آلمان1 2 3 4 5