Top

دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261

بسته بندی و ذخیره مواد غذایی شاید قدمتی به اندازه عمر بشر داشته باشد. پیشرفت تکنولوژی موجب  گردیده است تا ذخیره سازی مواد غذایی اصولی تر و بهداشتی تر انجام گیرد. دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 یک وسیله بسیار کاربردی در امر بسته بندی مواد غذایی است. این وسیله نخست هوای داخل نایلون را از بین برده سپس با استفاده از برش حرارتی درب نایلون را مهر و موم می کند. با این کار دیگر هوا به مواد غذایی آسیبی نمی رساند و طول عمر مواد غذایی افزایش می یابد. جنس بدنه این دستگاه بسته بندی از پلاستیک محکم و مقاوم است. دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 دارای توان 100 واتی بوده که برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. این وسیله ساخت کشور چین به سفارش آلمان است که صرفا برای بازار اروپا تولید شده است.

تماس بگیریددر هر خانه مواد غذایی بنا بر زمان استفاده و فصل استفاده ذخیره میشوند. مواد غذایی همچون گوشت، باقالی، لوبیا، سبزی، انواع میوه جات و... معمولا داخل فریز، فریز شده و برای فصل هایی که مواد مورد نظر به سختی یافت میشوند ذخیره می گردند. اما خود این بسته بندیو ذخیره کردن اگر اصولی و صحیح انجام نگیرد موجب کاهش طول عمر مواد غذایی، از بین رفتن مواد مفید و ویتامین ها  و از دست رفتن طعم می گردد. یکی از عناصری که نقش مهمی در کاهش عمر و فساد مواد غذایی دارد هوا می باشد. هوای داخل بسته بندی باعث فساد مواد غذایی شده و گاها حتی طعم مواد غذایی را عوض می کند. برخی با مشقت فراوان سعی در تخلیه هوای درون بسته بندی های خود می شوند که اغلب هم موفق به این امر نمی شوند. دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 وسیله ایست که علاوه بر بسته بندی کرد نایلون های پلاستیکی، هوای درون آنها را نیز تخلیه می کند. این وسیله در واقع 2 کار مهم و حیاتی در بسته بندی یعنی، پرس حرارتی و نگهداری مواد غذایی در برابر هوا را به خوبیانجام می دهد. با این کار علاوه بر محافظت در برابر هوا، در حجم بسته ها هم صرفه جویی صورت می گیرد . تعداد بیشتری از مواد غذایی را می توان ذخیره کرد.

طول عمر بیشتر

هر خانه ای نیازمند یک دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 است. با استفاده از این وسیله طول عمر مواد غذایی تا 8 برابر بیشتر از حالت تازه می شود. علاوه بر مواردی کهقبل تر بیان شد، با استفاده از این وسیله مواد مغزی و ویتامین ها درمواد غذایی حفظ شده و با اطمینان خاطر می توان از مواد غذایی استفاده کرد.

مشخصات کلی

جنس بدنه دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 از پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر گرما است. توان این دستگاه 100 وات می باشد که برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. پمپ تخلیه هوای دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 بسیار قوی می باشد که تمام هوای داخل نایلون را تخلیه می کند. در قسمت عقبی این دستگاهبخش قرار گیری نایلون قرار دارد. اندازه مناسب هر رول نایلون باید حداکثر 3 متر باشد. دستگاه بسته بندی و وکیوم Clatronic مدل FS 3261 محصول کشور آلمان و ساخت کشور چین است که همانطور از تصاویر مشخص است دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و ایده آلی است. این محصول  بصورت کاملا نو در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد 33*8*12.5
  • وزن 1.49 کیلوگرم
  • جنس بدنه پلاستیک

  مشخصات فنی

  • پایه‌ی ضد لغزش دارد
  • طول سیم 1 متر
  • سایر ویژگی ها 100 وات - مناسب کیسه هایی تا حداکثر دهانه 30 سانتی متر- استوک در حد نو1 2 3 4 5