Top

دستگاه وکیوم و دوخت ProfiCook مدل PC-VK 1080

بسته بندی صحیح مواد غذایی یکی از امور مهم و بسیار کاربردی در خانه داری می باشد. اگر امر بسته بندی مواد غذایی به صورت صحیح انجام نگیرد موجب از بن رفتن مواد غذایی می شود. بهترین شیوه بسته بندی و فریز مواد غذایی استفاده از دستگاه وکیوم و دوخت است. این دستگاه نخست هوای داخل نایلون را خالی کرده و سپس نایلون پلاستیکی را از محل مشخص از طریخ حرارت می دوزد. این عمل موجب می شود که ماده غذایی موجود در  نایلون تا 8 برابر بیشتر از حالت اولیه عمر کند. دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080 یکی از بهترین و کاربردی ترین مدل های موجود در بازار است. این وسیله ساخت که ساخت کشور آلمان است با برقی به ولتاژ 220 ولت کار می کند. نحوه عملکرد در این وسیله برای مواد غذایی مربوط و خشک یکسان است و از طریق ان می توان مواد غذایی را در بسته بندی های مشخص نگه داری کرد. جنس این وسیله فلزی بوده که در زیر ان پایه های ضد لغزش وجود دارد.  دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080 به صورت استوک و در حد نو موجود می باشد.

تماس بگیریدنگهداری و ذخیره مواد غذایی یکی از اصولی ترین کارهای هر خانه ای می باشد. برخی از مواد غذایی مانند لوبیا، آلبالو، گیلاس، آلو و... میوه و گیاهانی فصلی هستند که فقط در ایام و فصول بخصوصی می توان از آنها بهره برد. برای استفاده در سایر ایام سال باید این دست از مواد غذایی را بصورت کنسرو و یا فریز شده مورد استفاده قرار داد. استفاده از مواد کنسرو شده گاها برای سلامتی مضر و طی مراحل کنسرو کردن خاصیت ماده غذایی مورد نظر از بین می رود. بهترین شیوه نگهداری مواد غذایی به صورت فریز شده می باشد که برای افزایش کیفیت نیازمند استفاده دستگاه های مناسب فریز می باشیم. دستگاه وکیوم و دوخت یکی از بهترین دستگاه هایی هستند که می توان از آن بهره برد. این وسیله علاوه بر دوخت نایلون پلاستیکی، هوای داخل ان را نیز کامل تخلیه کرده و موجب می شود که مواد غذایی بی از پیش عمر نمایند. دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080 وسیله ای بسیار سودمند و پر کاربرد بوده که هر کدبانویی نیازمند استفاده از آن است.

 

یک دستیار مطمئن

دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080 وسیله ای تمام اتوماتیک با کارایی بالا بوده که می توان با استفاده از آن مواد غذایی را به نحو احسن بسته بندی کرد. با استفاده از این وسیله نخست هوای موجود در نایلون تخلیه می گردد. هوای موجود در نایلون باعث افزایش سرعت فساد مواد غذایی و واکنش شیمیایی می گردد که با تخلیه آن طول عمر مواد غذایی تا 8 برابر حالت اولیه افزایش می یابد. استفاده از دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080  موجب کاهش جاگیری مواد غذایی نیز می شود، این خاصی موجب می شود تا مواد غذایی بیشتری را ذخیره کرد.

مشخصات فنی

دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080  دارای بدنه ای تمام فلزی از جنس استیل ضد زنگ می باشد. این وسیله دارای 4 مرحله کنترلی برای کارکرد بیشتر و بهتر است. طول عملکرد دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080  30 سانتی متر بوده که برای نایلون های موجود در بازار بسیار مناسب است. برق مصرفی این وسیله 220 ولت می باشد که برای استفاده در ایران نیازمند دستگاه تبدیل(ترانس) نمی باشد. نکته جالب این دستگاه امکان کار با مواد چه مطوب و چه خشک است، این قابلیت سرعت انجام کار را بسیار بالا می برد. دستگاه وکیوم و دوخت  ProfiCook مدل PC-VK 1080  به صورت استوک در حد نو موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 1.55 کیلوگرم
  • جنس بدنه فلز استیل

  مشخصات فنی

  • پایه‌ی ضد لغزش دارد
  • طول سیم 1 متر
  • سایر ویژگی ها 120 وات- مناسب کیسه هایی تا حداکثر دهانه 30 سانتی متر- ساخت آلمان- استوک در حد نو1 2 3 4 5