Top

چرخ گوشت چند کاره سیلور کرست مدل SFW350

چرخ گوشت چند کاره سیلور کرست مدل SFW350 یک وسیله چندکاره بوده که ما را در امر پخت و پز کمک می کند. این چرخ گوشت قادر است علاوه بر تهیه قیمه، سوسیس خانگی را بسته بندی کند و مواد اولیه بیسکویت را قالب دهی کند. این چرخ گوشت از مواد اولیه درجه یک ساخته شده است به همین دلیل نگهداری و نظافت آن بسیار ساده می باشد. موتور چرخ گوشت چندکاره سیلور کرست مدل SFW350 دارای قدرت 350 وات واقعی می باشد. از امکانات ین چرخش گوشت می توان به صفحه کنترل لمسی، امکان چرخش معکوس و پایه های ضد لغزش نام برد. همراه این چرخ گوشت چندین سری برای کارهای مختلف ارائه شده است. چرخ گوشت چندکاره سیلور کرست مدل SFW350 ساخت کشور آلمان و دارای کیفیت ساخت بسیار بالا می باشد.

تماس بگیریدآشپزی کردن در روزگار حال دیگر امری زمانبر و طاقت فرسا نیست. در زمانی بسیار کمتر نسبت به گذشته می توان غذایی لذیذ و با کیفیت را تهیه نمود. این امر با کمک ابزار و وسایل مختلف فراهم گشته است. ابزار آشپزی کمک می کنند تا علاوه بر افزایش زمان تهیه مواد غذایی، کیفیت کار نیز به نحو چشمگیری افزایش یابد. امروزه در هر خانه ای انواع مختلفی از این ابزار دیده می شود؛ اما تنوع زیاد این وسایل موجب بروز مشکلات جدیدی شده است. از جمله مشکلات عمده این وسایل آشپزی تنوع بسیار زیاد آنها و عدم  جای مناسب برای نگهداری می باشد. در هر آشپزخانه ای می توان تعداد زیادی از وسایل آشپزخانه را دید که روی اُپن، جلوی پنجره و... گذاشته شده که جلوه نا مناسبی به فضای خانه می دهد. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها رو به تولید وسایل چندکاره آورده اند. این وسایل جای کمتری می  گیرند و همچنین نگهداری ساده تری نیز دارند. چرخ گوشت چندکاره سیلور کرست مدل SFW350 یک وسیله بسیار پر کاربرد و با کیفیت می باشد که می توان با استفاده از آن گوشت را قیمه کرد، انواع سوسیس را تهیه نمود، بیسکویت های مختلفی را آماده کرد و عصاره گیری انواع میوه و سبزیجات را انجام داد.

 

چندکاره دوست داشتنی!

چرخ گوشت چندکاره سیلور کرست مدل SFW350 به راستی یک ابزار و دستیار سودمند برای هر خانه ای می باشند. با استفاده از این چرخ گوشت همه فن حریف می تان گوشت را در با کیفیت مناسب و در زمانی کوتاه قیمه نمود. همچنین میتوان مواد اولیه یک سوسیس خانگی را داخل این چرخ گوشت ریخت و با استفاده از سری مخصوص تبدیل به سوسیس سالم و خوشمزه کرد. همچنین می توان انواع سبزیجات مانند گوجه را آبگیری کرد. نکتهجالب در مورد این چرخ گوشت دوست داشتنی قابلیت شکل دهی مواد بیسکویت است! با استفاده از این ابزار می توان انواع بیسکویت را تهیه نمود و از سلامت آنها نیز اطمینان خاطر داشت!

 

مشخصات فنی

در چرخ گوشت چندکاره سیلور کرست مدل SFW350 از نهایت کیفیت در ساحت قطعات استفاده شده است؛ این چرخ گوشت دارای موتور با توان واقعی 350 وات می باشد. دکمه های کنترل در این جارو برقی لمسی بوده که امکان چرخش معکوس را نیز فراهم می کنند. نگهداری و تمیز کردن این چرخ گوشت به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت ساده بوده و نیازند زمان زیادی نمی باشد. به همراه این چرخ گوشت 2 سری شبکه قیمه در دو اندازه مختلف، سری مخصوص عصاره گیری و سوسیس زنی و سری مخصوص قالب بیسکویت وجود دارد. این چرخ گوشت کاملا نو می باشد که دارای جعبه اصلی و قطعات اورجینال است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5