Top

میکسر و اسموتی ساز SilverCrest مدل SSM-180-A1

میکسر و اسموتی ساز SilverCrest مدل SSM-180-A1 یک وسیله زیبا و پرکاربرد برای هر آشپزخانه ای می باشد. با استفاده از این میکسر می توان انواع میوه را جهت ساخت اسموتی مخلوط نمود. همچنین با قدرت مناسب این وسیله می توان یخ و انواع سبزیجات را خورد کرد، به عنوان همزن ماست و بستنی و .. را هم زد . برای تهیه انواع غذا به عنوان آسیاب از ان بهره برد. موتور این میکسر 180 وات می باشد که از طریق پنل روی بدنه روشن و خاموش می گردد. ظرفیت این میکسر 450 میلی لیتر است که به راحتی می توان درهر نوبت حداقل 3 لیوان اسموتی را تهیه نمود. تیغه این وسیله از جنس فولاد ضد زنگ و ضد خوردگی است که علاوه بر موارد گفته شد بسیار تیز نیز می باشد. این میکسر و اسموتی ساز با کیفیت که ساخت آلمان می باشد بصورت نو موجود گردیده است.

تماس بگیریداستفاده از ابزارهای مناسب آشپزی را لذت بخش کرده است. امروزه برخلاف گذاشته، ابزارهای فراوانی برای کمک به ما در امر آشپزی وجود دارد. این ابزار علاوه بر افزایش کیفیت کار، موجب افزایش سرعت در تهیه مواد غذایی شده اند. انواع غذاساز ها، آسیاب ها، انواع و اقسام پلو پز و زود و... همه و هم برای راحتی کار آدمی اختراع شده اند. شرکت سیلور کرست، برندی مشهور در بازار لوازم خانگی بوده که صرفا برای اروپا و آمریکای شمالی انواع لوازم خانگی را تولید می کند. محصولات این برند دارای استاندارد اروپا و امریکا می باشند. میکسر و اسموتی ساز SilverCrest مدل SSM-180-A1 یک از محصولات محبوب و  پرکار برد این برند است که با استفاده از آن می توان در زمان اندکی انواع اسموتی را تهیه نمود.

 

کوچک و قوی

میکسر و اسموتی ساز SilverCrest مدل SSM-180-A1 یک دستیار پرکاربرد در هر آشپزخانه ای می باشد. با استفاده از این میکسر می توان انواع میوه و سبزی را در زمان اندک و با کیفیت مناسب خورد و مخلوط نمود. موتور این اسموتی ساز 180 وات می باشد. میکسر و اسموتی ساز SilverCrest مدل SSM-180-A1 مناسب انواع میوه، سبزی، همزدن ماست، بستنی و یخ می باشد.

 

محکم و بادوام

جنس بدنه این میکسر از پلاستیک درجه یک و با کیفیت بوده که علاوه بر استحکام زیبایی منحصری بفردی نیز دارد. تیغه های این میکسر از جنس فولاد ضد زنگ می باشد که بسیار تیز است. ظرفیت این میکسر 450 میلی لیتر است که می توان با آن در هر نوبت تا 3 لیوان اسموتی خوشمزه را تهیه نمود. پایه های این میکسر ضدلغزش بوده که امنیت کار را بالاتر می برد. این وسیله پرکاربرد و زیبا بصورت نو در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 1.1 کیلوگرم
  • جنس بدنه پلاستیک

  مشخصات فنی

  • توان 180وات
  • چرخش دو طرفه -
  • نحوه عملکرد چرخش- روشن شدن با دکمه
  • جنس تیغه فولاد
  • قابلیت شستشوی اجزا دارد
  • همزن دارد1 2 3 4 5