Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260

خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 یک دستیار پرقدرت و مناسب برای هر آشپزخانه ای می باشد. این خرد کن قادر است انواع سبزیجات، پیاز، میوه، حبوباتو .. را در زمانی کوتاه و با کیفیت مناسب خرد نماید. در طراحی این وسیله علاوه بر کارایی به زیبایی ظاهری نیز توجه ویژه ای شده است؛ به گونه ای که خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 دارای ظاهری زیبا می باشد. این خرد کن دارای موتور به قدرت 260 وات است که قادر است انواع سبزیجات را در زمانی کوتاه خرد کند. این خرد کن دارای حالت توربو بوده که می تواند با قدرت بیشتری مواد غذایی را خرد نماید. این خردکن محصول آلمان بوده که در اصل برای بازار اروپا طراحی و تولید شده است. خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 بصورت کاملا نو و همراه با کارتون در فروشگاه نومال موجود می باشد.

ناموجودآشپزی هنری به قدمت عمر بشر است که همواره با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر شده است. در گذشته ای نچندان دور برای خورد کردن انواع سبزی باید فرد چاقوی تیز در دست گرفته و به جنگ سبزی ها می رفت! اما امروزه پیرفت تکنولوژی موجب شده تا دیگر نیازی به چاقوکشی نباشد و با استفاده از ابزار های مناسب و بهینه و در زمان کوتاه و با بهترین کیفیت عمل خورد کردن سبزیجات انجام گیرد. علاوه بر موارد گفته شد خورد کردن انواع حبوبات خود دردسر زیادی را به همراه داشت. به آسیاب های سنگی و چوبی و هاون نیاز بود که خود داستان جدا و مفصلی را دارد! خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 I2 وسیله ای همه کاره بوده که قادر است علاوه بر خورد کردن سبزیجات حبوبات را نیز با بهترین کیفیت و در کمترین زمان خورد نماید.

 

تیز، ریز، برنده!

خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 I2 علاوه بر کارای که دارد، ظاهری شیل و زیبا را نیز دارا می باشد. این خردکن دارای بدنه ای محکم با پایه های ضد لغزش بوده که با یک دست هم می تاون با آن کار کرد. جنس تیغه های خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 I2 از استیل ضد زنگ می باشد که به سادگی از محفظه مربوطه خارج شده و می توان آنرا شستشو داد.

 

پرقدرت و محکم

این خردکن قادر است انواع سبزیجات، حبوبات، یخ و.. را در زمانی اندک خورد بکند. همچنین با وصل کردن سری ها همزن می توان عمل همزنی را نیز با این خرد کن انجام داد. موتور خرد کن برق SilverCrest مدل SMZ 260 دارای توان 260 واتی می باشد که به وضوح قدرت این خردکن خانگی را نشان می دهد. در بالای این خرد دکمه توربو قرار دارد که با فشار دادن ان موتور با قدرت بیشتر از حد معمول کار کرده و مواد داخلی را بیشتر و سریع تر خرد می کند. این خرد کن زیبا بصورت کاملا نو و با کارتون در فروشگاه نومال موجود می باشد.

ناموجود1 2 3 4 5