Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

خُرد کن AMBIANO مدل 95214

خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 یک وسیله بسیار قدرتمند و مفید است که می توان در خانه و کافی شاپ ها از ان استفاده کرد. این خرد کن به دلیل کیفیت ساخت و قدرت مناسب در رده حرفه ای قرار می گیرد. خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 دارای موتور 2000 واتی است که از طریق ولوم کنترلی در 5 سطح قدرت، کنترل می گردد. تیغه این خرد کن 6 پر بوده و جنس ان از فولاد ضد زنگ می باشد. پارچ این خرد کن قابلیت نگهداری 2 لیتری را دارا می باشد که ظرفیت مناسبی برای استفاده کافی شاپ و رستوران ها است. با استفاده از این خرد کن می توان انواع میوه، سبزی، یخ، حبوبات، آجیل را خرد و آسیاب کرد و از نتیجه کار نیز راضی بود. خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 ساخت ایتالیا و دارای کیفیت بسیار خیره کننده است که در فروشگاه نومال موجود گردیده است.

تماس بگیریددر دوران حاضر بیماری های واگیر بسیار فراوان شده و انسان را با انواع مشکلات روبرو می کنند. بر همین اساس بیشتر افراد ترجیه می دهند مواد خوراکی را  خود تهیه نمایند و خود ناظر بر مواد اولیه و نحوه تهیه آن باشند. تهیه مواد غذایی نیازمند استفاده از ابزار مناسبی است که  بتواند با کیفیت مناسبی مواد اولیه را تهیه نماید. خُرد کن و میکسر ها یکی از ابزار بسیار مهم در تهیه اسموتی و نوشیدنی ها هستند که واقعا نیاز هر خانه ای می  باشند. خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 یکی خرد کن بسیار پر قدرت از که در رده حرفه ای قرار می گیرد.

 

خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است. این وسیله ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای قدرت مناسبی است. بر اساس کیفیت و قدرت، خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 در رده حرفه ای قرار می گیرد و علاوه بر استفاده در خانه گزینه بسیار مناسبی برای کافی شاپ ها و رستوران ها می باشد.

 

این خرد کن دارای موتور بسیار قدرتمند 2000 واتی می باشد که توانایی 32000 دور در دقیقه را نیز دارا می باشد. این خرد کن دارای ولوم کنترلی زیبایی روی بدنه است که کار مدیریت قدرت را برعهده دارد و می تواند در 5 سطح دور و قدرت  موتور را کنترل نماید.

 

یکی از نکات مثبت در خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 تیغه‌ی آن می باشد. این تیغه دارای 6 پره بوده که با توجه به قدرت مناسب موتور می تواند در کسری از زمان انواع میوه، سبزی، یخ، آجیل و حبوبات را آسیاب و خرد نماید. جنس این تیغه از فولاد ضد زنگ بوده که در مقابل سایش نیز مقاوم است.

 

پارچ و ظرف خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 دارای ظرفیت 2 لیتری بوده که ظرفیت بسیار مناسبی برای استفاده در کافی شاپ ها نیز است. این ظرف مُدَرج بوده و می توان به صورت دقیق و حساب شده مواد داخل ظرف را کنترل نمود.

 

خُرد کن AMBIANO  مدل 95214 ساخت ایتالیا و دارای کیفیت بسیار عالی می باشد که با کیفیت  و قیمت مناسب در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 3 کیلوگرم
  • جنس بدنه پلاستیک و استیل

  مشخصات فنی

  • توان 2000 وات
  • چرخش دو طرفه -
  • نحوه عملکرد چرخشی
  • جنس تیغه فولاد ضد زنگ و سایش
  • قابلیت شستشوی اجزا دارد
  • همزن -1 2 3 4 5