Top

همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813

در عصر حاضر تمرکز و هدف شرکت های سازنده لوازم خانگی بر افزایش سرعت و سهولت انجام کار می باشد. همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 یک همزن برقی با طرحی زیبا، بدنه ای مقاوم، کیفیت ساخت بالا و پر قدرت است. از این همزن برقی می توان در ساخت خمیر انواع نان ها، کیک و شیرینی، اسموتی و... استفاده کرد. همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 دارای کاسه ای 3.8 لیتری و از جنس استیل ضد زنگ است. در هنگام استفاده از از همزن می توان محافظ کاسه را روی آن قرار داد تا مواد داخل آن به بیرون نریزد. همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 دارای موتوری بسیار پر توان و 600 واتی است که در 6 دور قابل تنظیم می باشد. در زیر این همزن پایه های ضد لغزش آن قرار گرفته که هنگام کار مانع از لغزش و افتادن همزن می گردد. همراه این همزن 3 سری چرخشی وجود دارد که با توجه به نیاز می توان از آنها استفاده کرد. این همزن به صورت کاملا نو موجود می باشد.
در زمانی نه چندان دور برای پخت انواع نان ها، کیک ها و شیرینی ها باید مشقت زیادی تحمل می شد. ابزار مناسب وجود نداشت و یا در صورت وجود هم بسیار گران بود. اما گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی موجب گشت پخت نان و شیرینی ها بسیار راحت تر گردد. برای آماده کردن خمیر نان ها دیگر نیازی به ورز با دست نیست! با استفاده از همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 می توان در زمانی کوتاه خمیری کاملا ورزدیده آماده کرد. با این همزن برقی کاسه دار علاوه بر خمیر نان و شیرینی، می توان انواع دسر، اسموتی و... را درست کرد.

محصولی با کیفیت و پر کاربرد!

همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 دارای تولید بسیار با کیفیتی است. این محصول برای بازار اروپا تولید گردیده است به همین دلیل دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و بالایی می باشد. جنس بدنه این همزن از پلاستی بسیار محکم با کیفیت است. کاسه همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 از جنس استیل ضد زنگ است که می توان در صورت لزوم آنرا از بدنه همزن جدا کرده و شست. لازم به ذکر است که کاسه همزن دارای ظرفیت 3.8 لیتری است کهدر نوع خود جالب توجه می باشد. این همزن دارای پایه ضد لغزش است؛ این قابلیت موجب می شود تا همزن هنگام کار دچار لغزش نشود و خطری متوجه کاربر و خود همزن نباشد.

 پر توان و پر کاربرد

همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 دارای توان 600 واتی بوده که در بین موارد مشابه بسیار پر توان است. همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813  در 6 دور قابل تنظیم می باشد. برای کار کافیست میزان قدرت و دور همزن را از طریق ولوم تعبیه شده روی بدنه افزایش و یا کاهش داد.  با توجه به اینکه این همزن ثابت است، دارای قدرت بسیار زیادی بوده که می توان با ان از خمیر نان تا اواع کیکی وشیرینی را تهیه نمود. همزن برقی کاسه دار ambiano مدل km1/96813 دارای 3 سری همزن از جنس پلاستیک است که هر کدام با توجه به نیاز قابلیت نصب روی همزن را دارند. یکی از نکات بسیار جالب توه در این همزن محافظ کاسه می باشد. با استفاده از این محافظ دیگر مواد داخل کاسه به پیرون پرتاب نمی شود. در انتهای کار نیز می توان این محافظ را جدا کرده و با استفاده از ماشین ظرفشویی و یا شستشوی دستی تمیز کرد.  مشخصات کلی

  • نوع همزن کاسه دار
  • توان مصرفی 600 وات
  • عملکرد توربو -
  • جنس پره پلاستیک
  • تنظیمات سرعت دارد
  • تعداد تنظیمات سرعت 6 دور
  • ظرفیت کاسه 3.8
  • خمیرزن دارد
  • اقلام همراه 3 سری همزن- دفترچه راهنما
  • سایر مشخصات نو- ساخت المان1 2 3 4 5