Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

همزن برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664

همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 وسیله ای پر قدرت، با کیفیت در عین حال زیبا و کاربردی می باشد. این همزن دارای قابلیت جمع شوندگی است. این قابلیت موجب می شود که بعد از استفاده جای کمی را اشغال کند و نگهدار را ساده تر بنماید. موتور این همزن برقی 300 وات بوده که در 6 سطح مختلف و با توجه به نوع مواد، قابل کنترل است. در این همزن علاوه بر کیفیت کار به زیبایی و طراحی ظاهر توجه ویژه ای شده است به همین دلیل ظاهر این همزن بسیار شکیل و زیبا می باشد. این همزن دارای 3 نوع سری برای انواع خمیر می باشد. جنس کاسه از فولاد ضد زنگ بوده که بسیارمحکم و مقاوم است. همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 دارای استاندارد های اروپا، بصورت نو و در بسته بندی اصلی موجود می باشد.

تماس بگیریدبرای پخت یک کیک و شیرینی خوشمزه علاوه بر مهارت فردی نیازمند ابزار مناسب و کاربردی هستیم. فر، همزن و مواد اولیه مناسب از پایه ها و موارد مهم تهیه کیک و شیرینی خوشمزه است که تاثیر زیادی رو پخت و و کیفیت دارد. با تجربه ها می گویند مهم ترین بخش تهیه کیک و شیرینی مرحله ورزن دادن است. اگر ماده خام خوب مخلوط و ورز داده شود کیک  پُف مناسبی دارد و خوب پخته می شود. همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 دستیار مناسبی در تهیه انواع کیک، شیرینی، نان و... است.

 

کم جای دوست داشتنی!

استفاده از ابزار های برقی در آشپزخانه علاوه بر مزایایی فراوانی که دارد ما را با مشکل کمبود جا روبرو می کند. تعداد زیاد و اندازه بزرگ این وسایل اغلب موجب می شوند تا با کمبود فضا روبرو شویم. همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 امکان جمع شوندگی را دارا می باشد. این قابلیت، این امکان را فراهم می کند تا بعد از استفاده همزن را جمع کرده و در کمترین فضای ممکن نگهداری کرد.

 

 

قدرت مناسب

در وسایل برقی قدرت موتور اصلی ترین ملاک خرد می باشد. همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 دارای موتور قویی با قدرت 300 وات می باشد. این همزن با توجه به قدرت موتوری که دارد قابلیت استفاده برای انواع خمیر کیک و شیرینی و همچنین نان ها را فراهم می کند. در این همزن قابلیت کنترل قدرت در 6 سطح مختلف گنجانده شده که با توجه نوع مواد می توان قدرت مناسب همزن را استفاده نمود.

 

مشخصات فنی

همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664 دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت و محکم می باشد. کاسه این همزن از جنس فولاد ضد زنگ با ظرفیت 3.2 لیتری است که  ظرفیت مناسبی برای یک همزن خانگی می باشد. همانطور که قبلا بیان شد این همزن به سادگی جمع می شود و نگهداری از آن بسیار ساده است. همزن  برقی کاسه دار ambiano مدل md 17664بسیار با کیفیت بوده و بصورت نو در فروشگاه نومال موجود شده است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • نوع همزن برقی کاسه دار
  • توان مصرفی 300 وات
  • عملکرد توربو ندارد
  • جنس پره استیل ضد زنگ
  • تنظیمات سرعت دارد
  • تعداد تنظیمات سرعت 6 سطح
  • ظرفیت کاسه 3.2 لیتر
  • خمیرزن دارد
  • اقلام همراه 3 نوع سری -کاردک- دفترچه راهنما
  • سایر مشخصات دارای استاندارد اروپا - بسیار با کیفیت- دارای قابلیت جمع شدن1 2 3 4 5