Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1

در هر آشپزخانه ای به یک همزن برقی مناسب نیاز است. با استفاده از همزن می توان انواع کیک و شیرینی را تهیه کرده و میکس مواد غذایی را با سرعت بیشتری انجام داد. همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 دارای بدنه و موتور محکمی بوده که می توان تا سالهای زیادی از ان استفاده  کرد. جنس بدنه این همزن پلاستیک محکم و درجه 1 می باشد همچنین سری های این همزن از جنس استیل ضد زنگ است. موتور این همزن دارای قدرت 300 وات می باشد که از طریق ولوم تعبیه شده می تاون در 5 دور آنرا مدیریت کرد. علاوه بر این همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 دارای دور توربو نیز می باشد که با قدرت بیشتری عمل میکس کردن را انجام می دهد. این وسیله پرکاربرد بصورت نو و با کارتون در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریدکیک و شیرینی پزی یک هنر همیشه همراه آدمی بوده است که قدمت این هنر شاید به عمر بشر برگردد. از دیرباز کیک و شیرینی همراه ما بوده است ام گذر زمان موجب شده تا پخت و تولید این محصولات محبوب غذایی دچار تغییر گردد. ابزارهای پر کاربردی همچون همزن باعث شده تا در زمان بسیار کمتر و با کیفیت مناسبتری کیک و شیرینی تهیه گردد. برند سیلور کرست یکی از برندهای تولید لوازم خانگی بوده که محبوبیت فراوانی در بین اروپا و آمریکا کسب کرده است. محصولات این برند به دوام و کیفیت بالا مشهور بوده به نحوی که درصد بالایی از بازار اروپا را در اختیار خود گرفته است. همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 یک محصول با دوام بوده که می تواند دستیار مناسبی در هنگام کیک و شیرینی پزی باشد!

 

محکم و بادوام

در لوازم خانگی علاوه بر کارایی، طول عمر وسیله نیز نقش مهمی در انتخاب و خرید دارد. همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 علاوه بر کارایی مناسب دارای بدنه و موتور مناسبی می باشد. بدنه این محصول از جنس پلاستیک با کیفیت و درجه 1 بوده استحکام مناسبی را به همراه دارد. علاوه بر استحکام، در صورت تماس با مواد غذایی مشکلی را ایجاد نکرده و کاملا ایمن است. سری های این هم زن نیز از جنس استیل با کیفیت می باشد که در برابر زنگ زدگی کاملا مقاوم است.

 

مشخصات فنی

همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 دارای موتور قوی 300 واتی می باشد که برا یک همزن خانگی قدرت مناسبی است. این موتور در 5 دور و از طریق ولوم قابل تنظیم است. همچنین همزن برقی Silvercrest مدل SHM 300 C1 دارای قابلیت توربو بوده که از طریق دکمه مربوطه همزن به حالت توربو منتقل می شود. نکته ای که در هر وسیله برقی موتور دار باید رعایت کرد مدت زمان استفاده مداوم است. در این همزن توصیه می شود  حداکثر 10 دقیقه بصورت مداوم مورد استفاده قرار بگیرد و بعد از مدت ذکر شده حتما دستگاه استراحت داده شود تا طول عمر موتور افزایش یابد. این محصول بصورت نو و با کیفیت اصلی در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • نوع همزن برقی
  • توان مصرفی 300 وات
  • عملکرد توربو دارد
  • جنس پره استیل ضد زنگ
  • تنظیمات سرعت دارد
  • تعداد تنظیمات سرعت 5 حالت
  • ظرفیت کاسه ندارد
  • خمیرزن ندارد
  • اقلام همراه 2 نوع سری - دفترچه راهنما
  • سایر مشخصات ساخت آلمان- بدنه محکم- با دوام1 2 3 4 5