Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582

استفاده از اجاق گازی در همه جا ممکن نیست؛ علاوه بر این اجاق گازی با تمام مزایایی که دارد معایب و خطراتی را متوجه استفاده کننده گان نیز می کند. به موجب این دلایل بسیاری از افراد برای محل کار و حتی محل زندگی خود ترجیح می دهند از اجاق برقی استفاده نمایند. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 یکی از محصولات پر فروش و محبوب شرکت کلترونیک است که در کشور های اروپایی و آمریکایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این اجاق برقی دارای توان 1500 وات بوده که با توجه به استفاده از انرژی برق به سرعت داغ شده و ظرف روی سطح را نیز داغ می کند. جنس بدنه این اجاق از پلاستیک مقاوم در برابر حرارت با رنگ ثابت است که در طول زمان رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد. میزان حرارت در این جاق برقی قابل کنترل بوده و میتوان با توجه به نوع استفاده آنرا کنترل کرد. سطح تماس این اجاق 18 سانتی متر بوده که برای هر ظرفی مناسب است. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 ساخت کشور چین بوده که بصورت استوک اما با کیفیت عالی در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریداستفاده از اجاق گازی در همه جا ممکن نیست؛ علاوه بر این اجاق گازی با تمام مزایایی که دارد معایب و خطراتی را متوجه استفاده کننده گان نیز می کند. به موجب این دلایل بسیاری از افراد برای محل کار و حتی محل زندگی خود ترجیح می دهند از اجاق برقی استفاده نمایند. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 یکی از محصولات پر فروش و محبوب شرکت کلترونیک است که در کشور های اروپایی و آمریکایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این اجاق برقی دارای توان 1500 وات بوده که با توجه به استفاده از انرژی برق به سرعت داغ شده و ظرف روی سطح را نیز داغ می کند. جنس بدنه این اجاق از پلاستیک مقاوم در برابر حرارت با رنگ ثابت است که در طول زمان رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد. میزان حرارت در این جاق برقی قابل کنترل بوده و میتوان با توجه به نوع استفاده آنرا کنترل کرد. سطح تماس این اجاق 18 سانتی متر بوده که برای هر ظرفی مناسب است. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 ساخت کشور چین بوده که بصورت استوک اما با کیفیت عالی در فروشگاه نومال موجود است.


پر توان و سریع

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و ساده شدن کارهای روزانه انسان با کمبود وقت روبرو می باشد. این کمبود موجب شده تا گاهی از اوقات هم افراد وقتی برای خوردن وعده های روزانه غذا نداشته باشند. با استفاده از اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 و با توجه به قدرت مناسب و سرعت این وسیله می توان در زمانی کوتاه تر نسبت به اجاق گازی غذای مورد نظر ار پخت کرد. این اجاق دارای توان 1500 واتی می باشد که می توان آن را از طریق ولوم مربوطه کنترل کرد. این قابلیت موجب می شود در مصرف انرژی صرفه جویی خوبی صورت بگیرید. جنس صفحه پخت 18 سانتی متر بوده که با توجه اندازه ظرف های معمول در آشپزی می توان انواع ظرف های کوچک و بزرگ را روی آن قرار داد.

زیبا و ماندگار

در بازار لوازم خانگی علاوه بر کیفیت محصولات، زیبایی و شکیل بودن آنها نیز یکی از معیار های خریدارن می باشد. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 علاوه بر کارایی مناسب دارای ظاهری شکیل و زیبا بوده که به محل استفاده خود جلوه مناسبی می بخشد. این اجاق برقی از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت بوده که رنگ آن نیز در برابر گرما و حرارت مقاوم است. این خصیصه موجب می شود تا با گذر زمان نیز رنگ آن ثابت بماند. در قسمت زیرین اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 پایه های ضد لغزش ان قرار دارد که موجب اطمینان خاطر مصرف کننده گان و افزایش اطمینان  حین انجام کار می شود. این اجاق برقی ساخت کشور چین به سفارش شرکت آلمانی کلترونیک بوده که برای بازار اروپا و آمریکای شمالی تولید شده است. اجاق برقی کلترونیک مدل EKP 3582 بصورت استوک اما با کیفیت مناسب در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5