Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

ساندویچ ساز PALSON

امروزه بدلیل تامین مخارج زندگی و همچنین افزایش ساعت کاری اغلب افراد مدت زمان زیادی را در بیرون از خانه صرف می کنند. همچنین بیشتر خانواده ها ترجیح می دهند که فرزندانشان در مدرسه بجای خرید مواد غذایی نا مرغوب، ازساندویچ های خانگی استفاده کنند. ساندویچ ساز PALSON راه حل بسیار مناسبی برای تهیه سریع و سالم ساندویچ های خانگی برای افرادی‌ست که کمبود وقت دارند و یا دوست دارند تا فرزندانشان در بیرون از خانه یک میاو وعدع سالم میل کنند. این ساندویچ ساز دارای توان حرارتی 1000 واتی بوده که از طریق یک ولوم شکیل در 3 سطح مختلف قابل کنترل است. بدنه این ساندویچ ساز از جنس پلستیک زیبا و با کیفیت بوده که در قسمت دسته  مجهز به عایق حرارتی نیز می باشد. صفحات ساندویچ ساز PALSON از جنس گریل نچسب  بوده که به سادگی قابل شستشو است. این ساندویچ ساز دارای نشانگر های روشن و خاموش و آماده بکار نیز می باشد. ساندویچ ساز PALSON ساخت کشور چین با کیفیت ساخت قابل قبول است که بصورت نو در فروشگاه نومال موجود می باشد.
برای تهیه یک غذای دلچسب و مفید نیازمند استفاده از مواد غذایی سالم و رجه یک می باشیم. اما این تمام کار نیست! مواد اولیه مورد استفاده هرچقدر هم که تازه و سالم و باشند اما اگر به شیوه صحیح و با استفاده از ابزار مناسب تهیه نشوند، غذای پخته شده کیفیت لازم و مورد قبول را ندارد. پیشرفت تکنولوژی موجب شده تا علاوه بر سادگی و افزایش سرعت در انجام کارها، کیفیت انجام دادن نیز بالا برود؛ که آشپزی کردن نیز از این امر مستثنی نیست. امروزه با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته، میتوان غذاهایی لذیذ و مفید را در زمانی کوتاه تهیه نمود. ساندویچ ساز PALSON یکی از وسایلی‌ست که ما را در امر تهیه و پخت غذا یاری می دهد. با ایتفاده از این ساندویچ ساز می توان انواع ساندویچ را در زمانی کوتاه و با کیفیت مناسب آماده استفاده نمود.

زیبا و کاربردی

ساندویچ ساز PALSON دارای ظاهری زیبا و با زذاحی جدید می باشد. در ساخت و تولید این ساندویچ ساز، از بهترین مواد موجود استفاده شده تا علاوه بر افزایش کیفیت و طول عمر دستگاه، سلامتی مصرف کننده‌گان نیز حفظ شود. ظرف پخت ساندویچ ساز PALSON از جنس گریل نچسب بوده که در مقابل آب و زنگزدی مقاوم می باشد. صفحات پخت این ساندویچ ساز دارای قابلیت نچسب بودن است که مواد غذایی هنگام پخت بدان نمی چسبد و شستشوی آن بسیار راحت است. قسمت بیرونی این ساندویچ ساز از جنس پلاستیک با کیفیت و زیبا می باشد که در ناحیه دسته دارای عایق حرارتی نیز می باشد.

قدرتمند در پخت

یکی از نکاتی که در انتخاب و خرید یک ساندویچ ساز بسیار مهم است، قدرت پخت و توان ان می باشد. ساندویچ ساز PALSON دارای توان حرارتی بسیار مناسب و ایده آل 1000 واتی بوده در نوع خود بسیار جالب است. نکته بسیار مهم در مورد این ساندویچ ساز، قابلیت کنترل میزان حرارت می باشد. میزان حرارت در ساندویچ ساز PALSON قابل کنترل بوده و می توان ازطریق ولوم تعبیه شده روی بدنه در 3 حالت مختلف آنرا کنترل نمود. علاوه بر موارد فوق، این ساندویچ ساز دارای چراغ روشن، خاموش و آماده بکار می باشد که جلوه زیبایی به دستگاه ساندویچ ساز داده است. در قسمت دسته ساندویچ ساز PALSON، قفل دستگاه قرار دارد که هنگام کار با ساندویچ ساز در حالت قفل قرار می گیرد و امنیت کاربران را بیش از پیش تضمین می نماید. ساندویچ ساز PALSON ساخت کشور چین، با کیفیت ساخت بسیار مناسب بوده که بصورت نو در فروشگاه نومال موجود است.  مشخصات کلی

  • ابعاد 90 × 230 × 260 میلی متر
  • وزن 3 کیلو گرم
  • جنس بدنه پلاستیک با کیفیت

  مشخصات فنی

  • قابلیت شستشویی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی -
  • سایر ویزگی ها دارای توان 1000 واتی - قابلیت کنترل میزان حرارت در 3 سطح - دارای چراغ خاموش، روشن و پاماده بکار - دارای قفل دسته - دارای عایق دسته1 2 3 4 5