Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

دستگاه ساندویچ ساز Trisa مدل 7337.75

ساندویچ ها بخش بزرگی از غذای انسان را شامل می شود. اما اگر به درستی تهیه نگردد باعث انواع بیماری می شود. کسانی که زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری می کنند برای رفع گرسنگی از ساندویچ های فست فودی استفاده می کنند. با استفاده از دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 دیگر نیازی به استفاده از ساندویچ های بیرون نیست. این دستگاه دارای توانی 800 واتی می باشد. جنس بدنه این ساندویچ ساز ترکیبی از پلاستیک و استیل است. ظرف داخلی این وسیله از جنس گریل نچسب بوده که مواد غذایی بدان نمی چسبد. در روی دسته دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 قفل امنیتی قرار دادر که هنگام کار با دستگاه آن را قفل کرده و مانع بروز آسیبی به کاربر می شود. دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 برای بازار اروپا تولید گردیده است که به صورت نو در فروشگاه نومال موجود می باشد.

تماس بگیریدآشپزی و تهیه غذا بخش عمده ای از زندگی آدمی بوده است. از ابتدای خلقت تا کنون زمان زیادی از زندگی بشر صرف تهیه غذا و مواد خراکشی شده است. در عصر حاضر و با پیشرفت تکنولوژی آشپزی بسیار ساده و آسان گشته است. ل.ازمی وجود دارند که امر آشپزی را علاوه بر آسانی بسیار سریع کرده اند. ساندویچ  امروزه بخش نسبتا بزرگی از غذای انسان را تشکیل داده است، اگر صبح ها زمان زیادی برای آماده کردن صبحانه ندارید، اگر دوست دارید در سرکار یک میانوعده سالم میل کنید، اگر برای فرزندتان در مدرسه یک ساندویچ سالم در نظر دارید می توانید با استفاده از دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 و در زمانی اندک یک ساندویچ لذیذ و سالم تهیه نمایید. استفاده از ساندویچ ساز Trisa موجب می شود تا در زمان نیز صرفه جویی مناسبی صورت گیرد. با استفاده از  دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 می توان انواع ساندویچ های لذیذ تهیه نمود و دیگر نیازی به استفاده از غذاهای آماده با مواد نگهدارنده نیست.

مشخصات فنی

دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 یک وسیله بسیار کاربردی می باشد. این دستگاه مناسب کسانیست که می خواهد غذایی سالم و لذیذ در زمانی کوتاه تهیه کنند. این ساندویچ ساز دارای توانی 800 واتی می باشد که در نوع خود یک وسیله پرقدرتی است. جنس بدنه این ساندویچ ساز ترکیبی از پلاستیک نسوز و مقاوم در برابر حرارت و استیل ضد زنگ می باشد. بخش داخلی و در اصل ظرف غذا از گریل نچسب بوده که دیگر نگرانی هم بایت چسپیدن غذا وجود ندارد. دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 مجهز به قفل درب می باشد که می توان در هنگام کار آن را  قفل کرده . نگرانی بابت بروز خطر و حادثه نداشت. نکته بسیار مهم در مورد دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 قابل حمل بودن آن است که می توان آنرا به سادگی حمل و به محل مورد نظر انتقال داد. دستگاه ساندویچ ساز Trisa  مدل 7337.75 یک وسیله با استاندارد های اروپا می باشد که به صورت کاملا نو در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • توان
  • کشور سازنده
  • نوع
  • قابلیت تنظیم حرارت
  • ظرف متحرک
  • اجزای قابل شستشو
  • تعداد صفحات
  • سایر ویژگی ها

  ابعاد و وزن

  • ابعاد
  • وزن1 2 3 4 5