Top

هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV 1126

هیتر های برقی مخصوص پخت و پز محصولی نا شخناخته در کشور ایران می باشند که چند سالیست در اروپا و امریکا رونق ویژه گرفته اند. هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV یک محصول بسیار شگفت انگیز است که می تواند آشپزی را لذت بخش تر نماید. این هیتر برقی که دارای توان 800 واتی می باشد می تواند 7 تا 8 لیتر آب را در زمانی اندک تا 90 درجه سانتی گراد(که  دمای مناسب آشپزی است) گرم نماید. نکته جالبه این محصول قابلیت تنظیم دما و همچنین زمان پخت است، این قابلیت را می توان از طریق قسمت کنترلی و صفحه لمسی که در بالای آن قرار داده شده است کنترل نمود.  اگر زمانی آب درون قابلمه از حد مشخصی کمتر شود، این هیتر قابلیت تشخیص آن را داشته و بصورت اتوماتیک خاموش می گردد. جنس این هیتر شگفت انگیز از پلاستیک و استیل ضد زنگ می باشد که همانگونه که در تصاویر مشخص است دارای ظاهری بسیار شکیل و زیبا است. این محصول ساخت کشور آلمان بوده که بصورت استوک در فرشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریدگاهی اوغات امکان پخت با گاز وجود ندارد، ممکن است در بیرون منزل و یا در مکانی باشیم که امکان اسفاده از گاز نیست. در این صورت باید به فکر استفاده از یک وسیله جایگزین بود. استفاده از چوب شاید اولین گزینه باشد، اما خود چوب دارای  مشکلات بسیار فراوانی است. دود زیادی دارد، محدود است و کار با آن بسیار سخت است. استفاده از اجاق گازی شاید بهترین گزینه باشد، اما خود این وسیله نیز دارای مشکلات فراوانی است. مصرف بسیار زیادی دارد و در هر جایی هم قابلیت استفاده را ندارد. یک انتخاب دیگر وجود دارد که در کشور ما نا شناخته می باشد. این وسیله بدلیل اینکه برای اروپا و امریکا طراحی گردیده است در کشور ایران زیاد شناخته شده نیست. هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV 1126 یک محصول بسیار کاربردی و شگفت انگیز است. این محصول در ها مکانی که یک پریز برق و یک قابلمه وجود داشته باشد قابل استفاده می باشد. کافیست مقدار مناسبی آب را درون قابلمه ریخته، هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook را درون قابلمه قرار دهید.  این هیتر در عرض چند دقیقه آب را بجوش آورد.

 وسیله ای کاربردی و شگفت انگیز

هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV 1126 یک وسیله کاربردی می باشد که می توان با استفاده از ان یک غذای سالم و خوش طمع را در اندک زمانی آماده کرد. این هیتر برقی دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت و زمان پخت است که باعث می شود آشپزی کردن بسیار ساده و لذت و بخش شود. هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV داری توانی 800 واتی می باشد. بدنه این محصول ترکیبی از پلاستیک و استیل ضد زنگ است که علاوه بر استحکام زیبایی خیره کننده ای دارد. با استفاده از هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook دیگر نگران از دست رفتن ویتامین و مواد مغزی غذا ها نباشید!

در زمانی اندک آپزی کنید!

برای کار با این هیتر کافیست آن را درون قابلمه قرار دهید سپس گیره مخصوص را به قابلمه وصل نماید و درجه حرارتی مورد نظر را از طریق صفحه لمسی  روی هیتر برقی تنظیم نمایید. می زان تولید گرمایی هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV تا 90 درجه سانتی گراد می باشد. لازم به ذکر است که این میزان دما بهترین دمای پخت و پز است که تمام ویتامین های مواد غذایی حفظ می شوند. نکته جالب سرعت گرم کردن آب است. همانگونه که میدانید هیتر های برقی در زمان بسیار اندکی قادر به گرم کردن آب می باشند. این محصول ساخت کشور آلمان می باشد که برای بازار اروپا و امریکا تولید شده است. هیتر برقی مخصوص پخت پز Profi Cook مدل PC-SV به صورت استوک اما با کیفیت مناسب در حد نو موجد می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5