Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

توستر Schneider مدل scss 01-2s

امروزه هرکاری به لطف استفاده از وسیله هایی با تکنولوژی بروز، بسیار ساده تر و لذت بخش تر شده است. توستر Schneider مدل scss 01-2s یک دستیار مناسب برای آشپخانه بوده که می توان با استفاده از آن یک صبحانه سالم را در زمانی کوتاه آماده نمود. این توستر دارای ظاهری شکیل  و با بدنه ای ازجنس استیل ضد زنگ بوده که می تواند ظاهر زیبایی نیزبه محل استفاده خود بدهد. توستر Schneider مدل scss 01-2s دارای موتور پر توان 1000 واتی بوده که ازطریق ولوم تعبیه شده روی بدنه و در 6 سطح قابل کنترل است.  این توستر ساخت آلمان و برای بازارهای اروپا و آمریکای شمالی تهیه شده است که به صورت استوک و با کیفیت بسیار مناسب در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریددر عصر حاضر و با توجه به استفده از تکنولوژی های جدید، امور زندگی بسیار ساده تر شده اند. با استفاده از وسایلی که در بسشتر خانه ها یافت می شود، سرعت و کیفیت انجام کارها بسیار مطلوب شده و اغلب افراد می توانند در خانه خود انواع کارهایی که قبلا مجبور به رجوع به بیرون از خانه را داشتند انجام دهند. تهیه غذا و مواد لازم برای غذا یکی از حساس ترین امور در عصر حاضر است. در عصر حاضر افراد توجه ویزه ای به کیفیت مواد غذایی دارند و ترجیه می دهند کهتا حد امکان مواد غذایی را خود تهیه نمایند. برای تهیه مواد غذایی ویک غذای سالم علاوه بر مواد خام، نیازمند وسیله های کاربردی هستیم. یکی از وسایلی که بسیار پر کاربرد است، توستر ها هستند. از این وسیله محبوب می توان در تهیه نان تُست سالم بهره برد. نان تُست می تواند موجب خوشمزه تر شدن و ترغیب بیشتر افراد بر اهمیتدادن بیشتر به وعده صبحانه شود. توستر Schneider مدل scss 01-2s یک توستر زیبا و در عین حال بسیار کاربردی می باشد. این وسیله ساخت آلمان بوده که دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و مطلوب است.

کوچکِ پرقدرت!

بیشتر افراد برای تهیه وسایل آشپزخانه علاوه بر کاربرد بر ظاهر آن نیز توجه ویژه ای دارند. توستر Schneider مدل scss 01-2s علاوه بر کاربرد و قدرت مناسب دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل است. جنس بدنه این وسیله از استیل ضد زنگ و براق بوده که در برابر آب و لکه مقاوم می باشد. پایه های این توستر ازجنس پلاستیک با کیفیت است که دارای قابلیت ضد لغزش نیز میباشد. توستر Schneider مدل scss 01-2s محصول کشور آلمان بوده که مخصوص بازار اروپا و آمریکای شمالی تولید گردیده است.

سریع و دوست داشتنی

توستر Schneider مدل scss 01-2s علاوه بر زیبایی ظاهری دارای توان مناسب و کارکرد خوبی نیز می باشد. توان این دستگاه 1000 وات بوده که می تواند در زمان کوتاهی نان های تُست را آماده مصرف کند. توستر Schneider مدل scss 01-2s دارای یک ولوم کنترلی برای کنترل میزان حرارت می باشد. همچنین در روی پنل کنترلی این توستر دکمه توقف وجود دارد تا در صورت نیاز مانع ادامه پخت توسط دستگاه شد. این وسیله بصورت استوک و با کیفیت بسیار مناسب موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • ابعاد 500x250x300 میلی متر
 • وزن 2.3 کیلوگرم

  مشخصات توستر

 • تعداد درگاه قرارگیری نان 2 عدد
 • قابلیت شستشو خیر
 • نمایشگر خیر
 • کشوی جمع آوری نان دارد
 • قابلیت تنظیم حرارت دارد
 • قابلیت یخ زدایی ندارد
 • دکمه توقف عملیات دارد
 • توان مصرفی 1000 وات
 • سایر مشخصات طول سیم یک متر - ساخت آلمان - کیفیت ساخت عالی- استوک1 2 3 4 5