Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

توستر Schneider

یک صبحانه لذیذ نیازمند مواد غذایی مناسب و تهیه صحیح می باشد. هرچقدر هم که مواد غذایی تازه و مناسب باشند اگر به صورت صحیح آماده نشود علاوه بر اینکه از خاصیت آن کم می شود، طعم و مزه مناسبی هم نخواهد داشت. به همین دلیل آماده سازی مواد غذایی نقش بسیار مهمی در تهیه صبحانه دارد. نان، نقش حیاتی در صبحانه دارد و هرچقدر تازه  و گم باشد صبحانه را لذیذ تر می کند. توستر Schneider یک وسیله بسیار مناسب و کاربردی می باشد که می تواند نان های توست را در زمانی اندک و با کیفیت مناسب آماده مصرف نماید. این وسیله داری توانی بسیار مناسب به اندازه 1600 وات بوده که می تواند نان های توست را بسیار سریع و با کیفیت گرم کند. بدنه این توستر از جنس استیل بوده که علاوه بر استحکام زیبایی خاصی نیز دارد. توستر Schneider دارای قابلیت یخ زدایی، گرم کردن و.. می باشد که از طریق پنل کنترل قابل اجرا می باشدو این وسیله در 6 سطح می تواند نان های تست را گرم و یا بپزد. این توستر ساخت کشور آلمان و دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است که به صورت استوک در فروشگاه نومال مو جود می باشد.
یکی از وعده های غذایی بسیار مهم که پزشکان توصیه و تاکید بر رعایت ان می کنند، صبحانه است. صبحانه نقش بسیار مهمی در رژیم غذایی دارد به گونه ای که نقش اساسی در کنترل وزن را دارد. اما اغلب افرد به دلیل کمبود و وقت و گاها مشکل در تامین مواد غذایی مناسب، از این وعده مهم چشم پوشی می کنند. برای تهیه یک صبحانه مناسب نیازمند استفاده از مواد غذایی مناسب می باشیم که نان، یکی از اصلی ترین این مواد غذایی است. یک نان گرم و لذیذ موجب می شود تا میل به صبحانه در افراد افزایش یابد . اما تهیه نان گرم نیازمند رفتن به نانوایی می باشد که بیشتر افراد بدلیل زمانبر بودن از این کار پرهیز می کنند. با استفاده از یک توستر مناسب دیگر نیازی به رفتن به نانوایی نبوده و در خانه می توان نان گرم لذیذ و مناسب را در زمانی بسیار اندک تهیه نمود. توستر Schneider یک دستیار بسیار مناسب برای آشپزخانه بوده که می تواند در زمانی اندک و با کیفیت بسیار مناسب نان های تست را برشته و اماده مصرف نماید.

یک دستیار زیبا!

توستر Schneider علاوه بر کارایی بسیار مناسب دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی نیز می باشد. این وسیله ساخت کشور آلمان بوده که برای بازار اروپا و آمریکای شمالی تولید گردیده است. توستر Schneider دارای ظاهری بسیار زیبا  و بدنه محکم از جنس استیل براق و ضد زنگ می باشد که علاوه بر کارایی مناسب جلوه بسیار خوبی به آشپزخانه شما می دهد.

یک دو سه، صبحانه اماده‌ست!

درست کردن صبحانه در زمانی اندک بدلیل کمبود وقت یک امر بسیار مهم می باشد. علاوه به تهیه سریع باید به کیفیت مواد غذایی مورد استفاده در صبحانه نیز توجه کرد. توستر Schneider می تواند در زمانی بسیار کوتاه نان های توست را با کیفیت مناسب تهیه نماید. این وسیله دارای قدرت کنترلی و امکانات مناسبی برای پخت از جمله قابلیت دوباره گرم کردن، یخ زدایی،  توقف پخت و ... می باشد. همچنین میتوان در 6 سطح مختلف اقدام به گرم و پخت کردن نان های توست کرد. توستر Schneider با کیفیت بسیار مناسب و بصورت استوک در فروشگاه نومال موجود می باشد.  مشخصات کلی

 • ابعاد 27.5 × 205 × 245 میلی متر
 • وزن 2.5 کیلوگرم

  مشخصات توستر

 • تعداد درگاه قرارگیری نان 4 عدد
 • قابلیت شستشو خیر
 • نمایشگر خیر
 • کشوی جمع آوری نان -
 • قابلیت تنظیم حرارت بله
 • قابلیت یخ زدایی بله
 • دکمه توقف عملیات بله
 • توان مصرفی 1600 وات
 • سایر مشخصات دارای اهرم کنترل حمل نان به داخل توستر - دارای دکمه لغو- مجهز به قابلیت گرم کردن مجدد- ساخت آلمان- بسیار با کیفیت - استوک1 2 3 4 5