Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB

غالب افراد برای صبحانه دوست دارند از تخم مرغ اب پز استفاده کنند. تهیه تخم مرغ به صورت آب پز زمانبر بوده و گاها موجب بروز حادثه می گردد. استفاده از دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB کمک می کند تا علاوه بر صرفه جویی در زمان با خیال راحت از صبحانه و تخم مرغ آبپز لذت برد! این وسیله دارای توانی 400 واتی است که می تواند در هر نوبت پخت 6 تخم مرغ را آماده نماید. جنس بدنه دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB از پلاستیک می باشد. ظرف داخلی این تخم مرغ پز از استیل ضر زنگ بوده کی می تاون آن ؤا جدا کرد و به سادگی شست. ظرف نگهدارنده در دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB قابل جداسازی و حتی شستشو در ماشین ظرف شویی می باشد. هنگام روشن کردن این تخم مرغ پز باید درب انرا بسته تا خطری متوجه استفاده کننده گان نگردد. این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده که بصورت استوک موجود است.

تماس بگیریدتخم مرغ غذای ارزان، در دسترس، پرفایده و بسیار محبوب است که بیشتر افراد روزانه و هفتگی از ان استفاده می کنند. دانشمندان اعلام کرده اند که استفاده از تخم مرغ به خودی خود می تواند تمام نیاز های بدن را فراهم کند. شاید هر شخص طرز تهیه مخصوصی برای پخت تخم مرغ داشته باشد، اما همه آنها مفید نیست. مصرف زیاد نیمرو و استفاده بیش از حد روغن موجب افزایش کلسترول و سطح چربی خون می گردد که به نوبه خود باعث درصد زیادی از انواع بیماری ها است. بهترین شیوه مصرف تخم مرغ به صورا آب پز است. در این شیوه مواد مغزی و ویتامین های آن حفظ شده و ضرری متوجه مصرف کننده نمی گردد. آب پز کردن نیازمند مصرف نسبتا زیاد آب می شود و گاها زمانبر است، بنابراین اغلب افراد از تخم مرغ پزهای برقی استفاده می کنند. این وسیله بسیار سودمند بوده و موجب می شود تخم مرغ ها در زمان کوتاهی آماده مصرف گردند. با استفاده از تخم مرغ مصرف علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، خطرات جوش امدن آب نیز کاهش می یابد. دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB یک وسیله بسیار مفید و پر کاربرد است که هر خانه ای نیازمند استفاده از آن می باشد.

یک دو سه صبحانه آمادست!

در عصر حاضر تلاش بیشتر افرد  بر صرفه جویی در زمان است. افراد بیشتر تمایل به سریع انجام دادن کارها دارند. با توجه به اینکه دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB از انرژی الکتریسیته برای به جوش اوردن آب داخل تخم مرغ پز استفاده می کند، در زمان بسیار کوتاهی تخم مرغ ها را اماده طبخ می کند. این تخم مرغ پز دارای توان 400 واتی می باشد. دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB با توجه به توان نسبتا بالایی که دارد، آب را سریعا به جوش اورده و موجب کاهش مصرف برق می گردد. در دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB می توان 6 تخم مرغ را در هر نوبت پخت، اماده مصرف نمود، این ظرفیت مناسب یک خانواده 3 تا 5 نفره می باشد.

محکم و زیبا

دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB دارای بدنه ای پلاستیکی می باشد که در برابر گرما بصورت عایق عمل می کند. جنس ظرف داخلی آن، از استیل ضد زنگ بوده که به سادگی می توان آن را جدا کرده و شستشو داد. در روی بدنه دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CB کلید روشن و خاموش قرار دارد که می توان از طریق ان تخم مرغ پز را خاموش و یا روشن کرد. این وسیله ساخت کشور آلمان بوده که برای کشور های اروپا تولید شده است. به همین دلیل از کیفیت ساخت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. دستگاه تخم مرغ پز Bomann مدل EK 5022 CBبه صورت استوک در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 950 گرم

  مشخصات فنی

  • جنس بدنه پلاستیک
  • صفحه نمایشگر ندارد
  • توان مصرفی 400 وات
  • سایرمشخصات ظرف داخلی استیل - ظرفیت 6 تخم مرغ - ساخت آلمان - با کیفیت - استوک1 2 3 4 5