Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124

مرغ و محصولاتش یکی از پر مصرف ترین محصولات  غذایی در زندگی به شمار می رود. یکی از محصولات مرغ که بسیار پر طرفدار و پر مصرف است، تخم مرغ است. این ماده غذای در اشکال و شیوه های گوناگونی طبخ می شود. برای تهیه یک تخم مرغ لذیذ و سالم راه های فراوانی وجود دارد که بهترین شیوه آب پز کردن ان است. ساده ترین راه، استفاده از قبالمه و مقداری آب است که غالبا زمانبر و با مصرف زیادی آب همراه است. استفاده از تخم مرغ پز های برقی یکی از بهترین شیوه های تهیه تخم مرغ آب پز است. در این وسیله از مقدار کمی آب استفاده شده که با استفاده از قدرت تولید گرمای زیاد، آب سریعا به جوش آمده و در زمان بسیار کتری تخم مرغ اماده مصرف می گردد. تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است که با توجه به قدرت 600 واتی که دارد می تواند در زمان بسیار کم و به سرعت آب را جوش آورده و تخم مرغ ها را آماده مصرف نماید. تمامی قطعات تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 به راحتی قابل جدا سازی است و می توان آنها را شستشو داد. ظرفیت تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 در هر نوبت 3 تخم مرغ است که برای خانواده ای دو نفره ظرفیت مناسبی است. برق ورودی این وسیله 220 ولت است که برای استفاده درایران مناسب می باشد. تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 ساخت کشور چین بوده که به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریدمرغ موجودی بسیار پر فایده بوده که تقریبا از تمام اجزای این موجود، از پر گرفته تا گوشت و پوست آن میتوان استفاده کرد. یکی از فواید مرغ ها، استفاده از تخم آنها می باشد. تخم مرغ یکی از ارزان ترین و در عین حال مفید ترین مواد غذایی موجود است که به گفته دانشمندان استفاده روزانه یکی عدد از ان تمامی مواد لازم را برای آدمی تامین می کند. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این ایتکه تخم مرغ را باید به صورت درست و کاملا پخته شده مصرف کرد. تخم مرغ اگر بصورت خام مصرف  شود میتواند مجوب بسیاری از بیماری ها  گوارشی و کبد گردد. تخم مرغ را می توان در روغن سرخ کرد، آنرا در آب پخت و یا با استفاده از بخار آماده خورد کرد. بهترین و محبوب ترین شیوه مصرف تخم مرغ،  پخت آن در آب می باشد. در این روش  تخم مرغ  مواد مغزی خود را حفظ کرده و دیگر خبری هم کلسترول روغن مصرفی نیست! برای پخت تخم مرغ در آب می توان از یک قابلمه و مقداری آب استفاده کرد امام این روش زمانبر بوده و مقدار آب  نسبتا زیادی را باید صرف تهیه تخم مرغ کرد. استفاده از تخم مرغ پز های برقی بهترین راه تهیه تخم مرغ پخته شده است. تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 یکی از لوازم بسیار جالب و پر کاربرد بوده  که در واقع هرکس که علاقه مند به مصرف تخم مرغ است نیازمند استفاده از ان است.

تخم مرغ آماده ست!

جوشانیدن تخم مرغ در آب بسیار زمانبر بوده و با توجه به اینکه غالبا برای صبحانه از تخم مرغ استفاده می شود زمان زیادی را باید صرف تهیه تخم مرغ کرد. اما با استفاده از تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 دیگر نیازی به صرف زمان طولانی نیست بلکه در اندک زمانی می توان تخم مرغ لذیذ و سالم را میل کنید! تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 دارای قدرت 600 واتی بوده که می توان در زمانی بسیار اندک تخم مرغ ها را آماده استفاده نماید. با توجه به اینکه تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 از برق استفاده می کند نیازی بی استفاده زیاد از آب نیست و می توان با استفاده از پیمانه موجود مقدار آب مورد نظر را در دیگ ریخت و سپس تخم مرغ پز را روشن کرد.

بدنه ای محکم و با دوام

تخم مرغ پز برقی Profi Cook مدل pc-ek1124 دارای بدنه ای بسیار زیبا و محکم است. جنس بدنه ایو وسیله، پلاستیک با کیفیت و استیل ضد زنگ است که می توان به سادگی قسمت های درب، ظرف و جای تخم مرغ را شست. یکی دیگر از نکات مهم در این وسیله، پایه ضد لغزش آن است که به موجب ان دیگر نگرانی بابت افتادن وسیله و یا ریختن آب گرم به بیرون وجود ندارد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد 180*70*140
  • وزن 410 گرم

  مشخصات فنی

  • جنس بدنه پلاستیک و استیل ضد زنگ
  • صفحه نمایشگر ندارد
  • توان مصرفی 600 وات
  • سایرمشخصات امکان پخت 3 عدد تخم مرغ در هر بارگزاری- کم مصرف- کیفیت ساخت بالا- ساحت چین1 2 3 4 5