Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

دستگاه سوپ ساز برقی scotts of stow

دستگاه سوپ ساز برقی scotts of stow دستگاهی چند کاره و پر قدرت بوده که دارای کیفیت نسبتا خوبی می باشد. مدت زمان پخت این دستگاه 30 دقیقه می باشد. یکی از مزیت های مهم این سوپ ساز برقی چند کاره لوند آن می باشد. این دستگاه مخلوط کن بسیار خوبی نیز است به طوری که به سادگی و قدرت می توان انواع آجیل و مغزها را در آن مخلوط کرده، غذای بچه را آماده کرده و دانه های قهوه را مهیای مصرف نمود. بعد از پخت مواد غذایی می توان حالت نگهداری گرم را فعال کرده و سرد شدن غذا جلوگیری کرد. ظاهر دستگاه بسیار شیک و نو بوده که می تواند جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه شما بدهد. توان این دستگاه 900 وات و برق مورد نیاز آن 220 ولت می باشد.

تماس بگیریددر عصر حاضر به آشپزی به عنوان یک هنر نگاه می شود. شاید بتوان گفت مهمترین هنری که در هرکسی بیشترین سر و کار را با آن دارد. اما این هنر نیز نیازمند ابزار مخصوص به خود است. در گذشته با یک قابلمه و اجاق گاز فرد عمل آشپزی را انجام می داد که بسیار طاقت فرسا و سخت بود. در عصر حاضر اما آشپزی بدین گونه نیست. در هر آشپزخانه ای با انواع وسایل پخت و پز روبرو می شویم که آشپز را در انجام عمل آشپزی یاری می دهند. در عصر حاضر مهمترین نکته حائز اهمیت زمان است. بیشتر افراد زمان اندکی را برای تهیه غذا دارند پس چه بهتر که از وسایل و ابزاری استفاده شود که در زمان بسیار کم با کیفیت بسیار بالا غذا را آماده کنند. برای راحتی بیشتر کاربران کارخانه های تولید ابزار آشپزی، وسایل با چندین کاربرد را تولید می کنند. دستگاه سوپ ساز برقی scotts of stow یکی از بهترین وسایل آشپزخانه می باشد که می تواند در اندک زمانی دستیار بسیار سریع و مناسبی برای آشپزها باشد.

مشخصات کلی

دستگاه سوپ ساز برقی scotts of stow درواقع دستگاهی چندکاره بوده که به خوبی می تواند کاربر را در امر آشپزی یاری نماید. این دستگاه در واقع سوپ ساز-مخلوط کن می باشد. با استفاده از دستگاه سوپ ساز برقی scotts of stow اسموتی درست کنید، سوپ بپزید، غذای بچه را آماده کنید، انواع آجیل را خورد کنید و حتی دانه های قهوه را آماده کنید! این دستگاه دارای قابلیت "نگهداری گرم" که بسیار مفید می باشد، است. اگر این دستگاه را با محصولات مشابه در بازار مقایسه کنید متوجه میشوید که این دستگاه دارای ظرف شفافی می باشد. این قابلیت باعث می شود محتویات داخل دستگاه مشخص بوده و تسلط بیشتر بر پخت و پز داشته باشید. شستشوی این دستگاه با توجه با جنس ان بسیار ساده می باشدو پایه این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و ضد لکه بوده که جلوه بسیار زیبایی به دستگاه می دهد. پایه این دستگاه دارای قابلیت ضد لغزش می باشدکه امنیت کار با دستگاه را بسیار بالا می برد. ظرفیت ظرف این محصول 1.7 لیتر بوده که مناسب خانواده ای تا 5 نفر می باشد.  این محصول دارای پنل کنترلی بسیار شیک و بروزی بوده که می توان از طریق آن دستورات کنترلی را اعمال نمود. لازم بخ ذکر است که این دستگاه استوک بوده اما کیفیت بسیار مناسبی دارد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • ابعاد -
  • وزن 3 کیلوگرم
  • جنس بدنه پایه استیل - ظرف شیشه نسوز

  مشخصات فنی

  • قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی دارد
  • محفظه‌ی جمع‌آوری سیم برق ندارد
  • محفظه‌ی نگهداری اقلام همراه ندارد
  • پایه‌ی ضد لغزش دارد
  • طول سیم 1 متر1 2 3 4 5