Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

ترازوی iscale مدل SE

تناسب اندام و سلامتی بدن نیازِ امروزه بشر است که موجب افزایش کیفیت زندگی و افزایش طول عمر می گردد. یکی از ابزار های لازم برای رسیدن به یک بدن ورزیده و سالم ترازو می باشد. ما می توانیم با استفاده از این ابزار سودمند روزانه وزن خود را چک بکنیم و آگاهی لازم را از وضع خود داشته باشیم. ترازوی iscale مدل SE یک ترازوی دقیق و محکم است که میتواند ما را در رسیدن و حفظ یک اندام ایده آل کمک نماید. این ترازو دارای ظاهری شکیل و بدنه ای مقاوم بوده که قادر است تا حداکثر 180 کیلوگرم را اندازه گیری نماید. این ترازو دارای امکاناتی همچون صفحه نمایش با کیفیت LCD، نور پس زمینه، حالت خاموش و روشن خودکار و... است که نوع خود بسیار حائز اهمیت است. این ترازو بصورت کاملا نو و دارای کارتون در فروشگاه نومال موجود است.

ناموجودتناسب اندام یکی از مهمترین مواردی است که بیشتر افراد توجه ویژه ای به آن دارند. مقدار صحیح مصرف مواد غذایی و میزان فعالیت روزانه ما نقش بسزایی در حفظ اندام زیبا و سالم دارد. رفتن به باشگاه های ورزشی، انجام دادن ورزشهای هوازی، رفتن به استخر و... هریک به نوبه خود نقش فراوانی در رسیدن به اندام و وزن دلخواه ما دارد. تمام موارد گفته همه و همه برای رسیدن به یک وزن ایده آل است. اندازه گیری  وزن نیازمند یک ترازوی دقیق و محکم است تا وزن را همانگونه که هست نشان بدهد. ترازوی iscale مدل SE یک ترازوی زیبا و دقیق است که سالیان سال می تواند همراه ما باشد.

 

طراحی زیبا و محکم

در ترازو های خانگی و با توجه  به استفاده آن توجه به ظاهر ترازو نقش مهمی دارد. ترازوی iscale مدل SE همانگونه که در تصاویر مشخص است دارای ظاهری زیبا و بروز می باشد. جنس ذویی این ترازو از شیشه بسیار محکم بوده روی شاسی پلاستیکی قرار گرفته است. نهایت وزنی که این ترازو می تواند اندازه گیری بکند 180 کیلو گرم است که نشان از دقت بالا و استحکام مثال زدنی آن است.

 

دقیق و منظم

در ترازو های خانگی اصلی تری وم هم ترین معیار، دقت می باشد. ترازوی iscale مدل SE دارای دقت 0.1 کیلوگرم بوده که با نهایت دقت قادر است وزن را به نمایش بگذارد. این ترازو دارای امکانات بروز و مناسبی بوده که آنرا فراتر از یک ترازوی خانگی می کند. برخی از این امکانات: نمایشگر LCD  ، نور پس زمینه نمایشگر، خاموشی خودکار در صورت عدم استفاده، روشن شدن خودکار هنگام قرار گرفتن جسم، دارا بودن امکان وزن کردن در 2 مقیاس و... .

ناموجود1 2 3 4 5