Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

ترازوی خانگی Health O Meter

تناسب اندام علاوه بر زیبایی بدن در سلامتی فردی نیز نقش اصلی را ایفا می کند. ترازوی خانگی Health O Meterیک وسیله بسیار مهم در رسیدن به وزن ایده آل است. این ترازو دارای ظاهری زیبا و البته بدنه ای محکم است که قادر است تا 180 کیلوگرم را بصورت بسیار دقیق اندازه گیری کند. قابلیت مهم و البته کاربردی این ترازو امکان ذخیره وزن حداکثر 2 نفر است. با استفاده از این قابلیت در هربار وزن کشی از میزان تغییر وزن مطلع می شویم. نکته مهم دیگر صفحه نمایش با وضوح بالاست که کار ما را در خواندن وزن راحتتر  می کند. ترازوی خانگی Health O Meter  دارای استاندارد های اروپا و امریکا بوده که بصورت کاملا نو در فروشگاه نومال موجود شده است.

تماس بگیریدپیشرفت تکنولوژی موجب شده بشر از تحرک خود بکاهد و بیشتر میل به سکون داشته باشد. در گذشته ای نچندان دور بیشتر کارها با فعالیت بدنی انجام می گرفت و افراد باید تلاش زیادی برای به ثمر نشاندن یک کار انجام می دادند اما امروزه چنین نیست. پیشرفت تکنولوژی موجب شده اغلب کارها توسط ماشین ها انجام گیرند و فعالیت بدنی افراد بشدت کاهش یابد. این کاهش فعالیت با تمام حسن هایی که دارد  موجب عدم تحرک آدمی شده است. بیشتر افراد دچار اضافه وزن شده اند که خود موجب بسیاری از بیماری های خطرناک است. دیسک کمر، آلزایمر، قند خون و.... تمام این بیماریها به چاقی مربوط است. در نتیجه نیاز به تناسب اندام در عصر حاضر بشدت احساس می شود. برای یک اندام مناسب و البته سالم استفاده از ابزار مناسب امری حتمی می باشد. اصلی ترین وسیله قطعا یک ترازو می باشد که از طریق آن فرد بتواند خود را وزن کند و از میزان وزن خود مطلع شود. ترازوی خانگی Health O Meter با امکانات بروزش یک دستیار مناسب در کاهش وزن و تناسب اندام است.

 

زیبا و دقیق

ترازوی خانگی Health O Meter بدنه ای با ترکیب شیشه و پلاستیک دارد. طراحی این ترازو چشم نواز بوده و بسیار شکیل است. لازم به ذکر است که این ترازو بسیار محکم بوده و توانایی بالایی در وزن های سنگین را دارا می باشد. حداکثر وزن قابل اندازه گیری با این ترازو 180 کیلوگرم می باشد. میزان خطا در این ترازو 0.1 کیلوگرم است که نشان از دقت بالای این ترازو دارد.

 

امکانات

این ترازو دارای صفحه LCD برای نشان دادن میزان وزن و تنظیمات را دارا می باشد. وضوح صفحه نمایش بسیار مناسب و واضح است. در این ترازو اکان ذخیره وزن برای حداکثر 2 نفر وجود دارد تا در وزن کشی های بعدی میزان تغییر بخوبی مشخص شود. این ترازوی زیبا و دقیق بصورت نو و در بسته بندی اصلی در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید1 2 3 4 5