Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

اتو بخار Easy Home مدل 5577/C

در عصر حاضر استفاده از وسایل بروز و کارآمد باعث افزایش سرعت انجام کار، کاستن از سختی کار وافزایش کیفیت انجام کار می گردد. استفاده از اتوهای بدون منبع آب کم کم منسوخ شده و افراد رو به استفاده از اتوهای بخار منبع دار آورده اند. این اتو ها غالبا گران قیمت بوده و خریدای آنها هزینهزیادی را به خانواده ها تحمیل می نمایند.  اتو بخار Easy Home  مدل 5577/C یک اتوی بسیار قوی و پرکاربرد بوده که با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد می توان مدت زمان طولانی از آن بهره برد. این اتو برای بازار اروپا طراحی شده است به همین دلیل استاندارد های اروپا و امریکا را دارا می باشد. جنس بدنه این اتو پلاستیک با کیفت و جنس کفه آن استیل مقاوم و ضد زنگ است. این محصول به صورت استوک موجود بوده که دارای کیفیت بالا و ظاهری در حد نو می باشد.

تماس بگیریددر سالیان اخیر شاهد پیشرفت های زیادی در بیشتر امور مرتبط با زندگی بودیم. وسایل خانگی نیز از این سیل پیشرفت بی بهره نبوده و پیشرفت های بسیار زیادی را در این عرصه شاهد بوده ایم. در گذشته افراد برای اتو و صاف کردن لباس های خود دچار مشکلات و سختی های فراوانی بودند. صاف کردن یک چروک ساده امری سخت و طاقت فرسا بود که گاها لباس هم آسیب میدید. با آمدن اتو های بخار کار بسیار ساده شد و فرد میتوانست با پرکردن منبع آب قرار داده شده در بدنه اتو، حداقل برای اندک زمانی از قابلیت بخار اتو استفاده کند. این قابلیت در عین مفید بودن اما مضرات و معایب فراوانی داشت. وسط اتو کردن فرد باید به فکر پرکردن منبع آب اتو می بود که گاها موجب آسیب دیدگی هم می شد. با آمدن اتوهای بخار منبع دار اما کار بسیار ساده گشت. این نوع اتو ها دارای یک منبع ذخبره آب بزرگ هستند که با یک پرکردن تا چند بار استفاده نیازمند شارژ مجدد نیست. علاوه بر این در این اتو ها میزان تولید بخار به طور چشم گیری افزایش یافته است.  شاید بتوان گفت یکی از بهترین برند های لوازم خانگی در سطح جهانی برند Easy Home باشد که دارای سابقه بسیار خوبی در تولید لوازم خانگی دارید. اتو بخار Easy Home  مدل 5577/C یکی از مدل های پرکاربرد و پر توان این برند خوش نام است که می تواند دستیار بسیار مناسبی برای هر کسی باشد.درجه کنترل

 در اتو بخار های Easy Home  مدل 5577/C کاربر می تواند از طریق ولوم تعبیه شده روی بدنه اتو میزان شدت گرمای تولیدی توسط اتو را با توجه به نوع پارچه تنظیم نماید. لازم به ذکر است که دکمه ای روی بدنه اتو قرار داده شده تا فرد استفاده کننده از طریق عمل تولید و پخش بخار را کنترل نماید و در مواقع لازم بخار را بر سطح پارچه پخش کند.

جنس بدنه

اتو بخار Easy Home  مدل 5577/C دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت بوده که در برابر ضربه و حرارت مقاومت خوبی دارد. همچنین جنس کفه این اتو از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت است که با توجه به کیفیت بالایی که دارد تا چندین سال می تواند بصورت مداوم کار بکند.

تماس بگیرید1 2 3 4 5