Top

چرخ خیاطی سینگر SINGER مدل stylist UH-1411

چرخ خیاطی سینگر  SINGER  مدل stylist UH-1411 دارای سیستم دوخت مکانیکی می باشد که می توان از طریق ولوم تعبیه شده روی بدنه، چرخ خیاطی را فرماندهی و کنترل کرد. این چرخ خیاطی دارای بدنه فلزی و بسیار محکمی بوده که به خوبی تا چندین سال می تواند دستیار شما در امر دوخت و دورز باشد. این چرخ خیاطی را می توان بدون پدال استفاده کرد اما اگر نیاز باشد می توان پدال روی آن نصب کرد و با پدال مورد استفاده قرار داد. با این چرخ خیاطی می توانید انواع دوخ های اصلی اعم از: راسته، لبه دوزی، زیگزاگ، پایه زیپ و... را انجام دهید.

تماس بگیریدبیشتر مردم دوست دارند که مدت زمان زیادی را از وسایل خریداری شده خود استفاده نمایند. وسیله ای که  قابلیت استفاده طولانی مدت را دار ا باشد باید دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و باید بتواند مدت زمان طولانی پاسخ گوی نیاز های ما باشد. شرکت سینگر یکی از شرکت های مطرح در عرصه تولید چرخ های خیاطی می باشد که محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کرده که در کشور ما نیز دارای سابقه و اسم نیکویی است.چرخ خیاطی سینگر  SINGER  مدل STYLISTUH-1411  چرخ خیاطی ست که دارای کیفیت ساخت بسیار خوب و بدنه  فلزی محکم بوده که تا چندین سال دستیار مناسبی برای خانه شما در امر خیاطی و دوخت و دوز می باشد. 

مشخصات فنی

این چرخ خیاطیی دارای سیستم دوخت از نوع مکانیکی می باشد. این سیستم دوخت از طریخ ولوم تعبیه شده روی بدنه قابل کنترل و فرماندهی می باشد. چرخ خیاطی سینگر  SINGER  مدل stylist UH-1411 نیازی به استفاده از پدال نداشته و بدون پدال قابلی استفاده است البته در صورن نیاز می توان بدان پدال وصل کرد. این چرخ خیاطی دارای بدنه ای تمام فلزی ست که تا مدتهای طولانی قابلیت استفاده و کار ار دارامی باشد. با استفاده از این چرخ خیاطی می توان انواع دوخت های اصلی از جمله  راسته، زیگزاگ، دکمه، جادکمه و .. را اجرا کرد. این محصول به صورت استوک موجود بوده ه لازم به ذکر است دارای ظاهری  و عملکردی با کیفیت می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5