Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

چرخ خیاطی ژوکی Juki مدل HZL-008N

چرخ خیاطی ژوکی Juki مدل HZL-008N دیجیتال و تمام اتوماتیک با تکنولوژی بسیار پیشرفته می باشد. این چرخ خیاطی دارای 2 صفحه تمام لمسی بوده که می توان انواع مدل دوخت و تنظمیات مربوطه را با آن انتخاب کرد. این چرخ خیاطی دارای حافظه ذخیره سازی و کارت حافظه می باشد. با این قابلیت از بی نهایت مدل دوخت می توان بهره برد و جالتر آنکه این مدل های دوخت را به اشتراک گذاشت. این چرخ خیاطی قابلیت جمله نویسی و حروه نویسی به زبان های انگلیسی و ژاپنی را دارا می باشد. قدرت جمله نویی این چرخ خیاطیبه قدری مطلوب است که می تواند جملات انگیسی در سایز بزرگ با انواع فونت پیاده سازی نماید. این چرخ خیاطیقابلیت استفاده بدون پدال را دارا می باشد اما می توان بدان پدال وصل کرده و با پدال از آن بهره برد. این چرخ خیاطی ساخت ژاپن و با کیفیت ساخت بسیار بالا به صورت استوک و کارکرده با اندک خراشیدگی در ةاهر موجود می باشد.

تماس بگیریداندک زمانی قبل، خیاطی و امور مرتبط را صرفا یک پیشه و شغل می دانشتند و بنگاه به سوی امر خیاطی صرفا برای رفع نیاز های دوخت و دوز بود.در زمان حاضر اما نگاه  ها دچار تفاوتی شده اند. دیگر کمتر کسی خیاطی را فقط یک شغل می داند. عده ای با خیاطی مشغول به امرار معاش هستند، برخی دیگر علاوه بر امرار معاش همانند یک هنر با ان برخورد می کنید. در واق خیاطی کی هنر بسیار فراگیر و لذت بخش است. این هنر لذت بخش همانند دیگر کارهای هنری نیازمند ابزار مناسب و بروز می باشد. با پیشرفت تکنولوژی حال می توان با بهترینو مناسبترین ابزار هنر خیاطی را انجام داد. حال می توان به راحتی حروه نویسی کرد، می توان گلدوزی را در کمترین زمان با بهترین کیفیت ممکن انجام داد، می توان با خیاطی انواع تصاویر و شکل ها را روی هر نوع پارچه ای با بهترین کیفیت پیاده سازی کرد. چرخ خیاطی ژوکی Juki مدل HZL-008N یک چرخ خیاطی همه فن حریف است! این چرخ خیاطی دارای 2 صفحه مایش کاملا لمسی بوده که بخوبی نشانگر پیشرفت در چرخ های خیاطی می باشد.

سیستم دوخت

سیستم دوخت این چرخ خیاطی به صورت تمام اتوماتیک بوده که از طریق صفحه دیجیتال و لمسی که روی بدنه قرار داده شده قابل تنظیم می باشد. این چرخ خیاطی تنوع باور نکردی در زمینه مدل های دوخت دارد. با این چرخ خیاطی می توان بی نهایت مدل دوخت را اجرا کرد! چرخ خیاطی ژوکی Juki مدل HZL-008N دارای حافظه ذخیره سازی می باشد پس کاربر می تواند یک مدل دوخت را به صورت دستی را در حافظه این چرخ خیاطی شگفت انگیز وارد کرده و بارها و بارها از آ استفاده نماید. نکته بسیار جالب این است که این چرخ خیاطی دارای کارت حافظه با قابلیت جابه جایی می باشد. یعنی میتوان مدل های دوخت را اشتراک گذاری کرد که در نوع خود بیسار جال توجه بودهو به نحوی انقلابی در عرصه چرخ های خیاطی می باشد.چرخ خیاطی ژوکی Juki مدل HZL-008N قادر به ویرایش تصاویر نیز می باشد. امری که به سختی می توان ان را باور کرد! با استفاده از این چرخ خیاطی می توان انواع تصاویر را قبل از دوخت ویرایش کرده و سپس روی پارچه ومتریال مورد نظر پیاده سازی کرد. با استفاده از این چرخ خیاطی می توان جمله نویسی و حرف نویسی انجام داد اما نکته جالب تر این است که می توان حروف انگلیسی را فونت های مخصوص و بسیار زیبا پیاده سازی کرد.  این چرخ خیاطی دارای نخ کن و قیچی اتوماتیک می باشد که بسیار مفید بوده و کار کردن با آن را راحتتر می کند.  این چرخ خیاطی ساخت ژاپن و با کیفیت ساخت بسیار بالا به صورت استوک و کارکرده با اندک خراشیدگی در ةاهر موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • طول -
 • عرض -
 • ارتفاع -
 • وزن 13 کیلوگرم
 • جنس بدنه خارجی پلاستیک با کیفیت

  مشخصات فنی

 • میزان برق مصرفی 110 ولت
 • دور موتور -
 • عرض دوخت 2.5 تا 7 میلی متر
 • طول دوخت 1.1 تا 4 میلی متر
 • قابلیت دوخت 500 مدل دوخت ثابت- استفاده از بی نهایت مدل دوخت ذخیره شده- قابلیت گلدوزی- قابلیت جمله و حروف نویسی با انواع فونت
 • توضیحات دوخت دارای سیستم دیجیتال انتخاب مدل دوخت- دارای سیستم دوخت دستی
 • توضیحات پدال بدون پدال و قابلیت نصب پدال
 • سایر مشخصات دارای صفحه کاملا لمسی- دارای تنوع بی اندازه مدل دوخت- قابلیت گلدوزی- 5 مدل جا دکمه- جمله نویسی و حروف نویسی- قابلیت دوخت تصویر- قابلیت ویرایش انواع تصاویر سوزن نخ کن و قیچی نخ اتماتیک- ساخت ژاپن- کیفیت ساخت فوق العاده - استوک و کارکرده1 2 3 4 5