Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

سردوز ژوکی juki مدل baby lock

چرخ سردوز ژوکی juki مدل baby lock ساخت ژاپن با کیفیت ساخت بالایی می باشد که با توجه به مدل و نوع آن مناسب مصارف خانگی و آموزشی می باشد. سیستم دوخت این چرخ سردوز از نوع مکانیکی و مجهز به قابلیت برش پارچه اضافی است. این مدل به صرت 4 نخ عرضه شده که می توان از 3 نخ نیز استفاده کرد.

تماس بگیریددر عصر حاضر دیگر به خیاطی علاوه بر یک شغل و پیشه به عنوان یک هنر نیز توجه خاصی می شود. این هنر همانند دیگر هنر ها نیازمند ابزار و متریال های مورد نیازمند خود است. هرچه این ابزار بهتر باشند کار با کیفیت بهتری انجام می گیرد. شرکت ژوکی(Juki) یکی از بهترین و پر آوازه ترین شرکت های تولید کننده چرخ های خیاطیو ابزار مورد نیاز مرتبط با خیاطی می باشد. اکثر محصولات این شرکت ژاپنی دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و طول عمر طولانی می باند که به خوبی در ایران شناخته شده است. سردوز ژوکی juki مدل baby lock یک از محصولات شرکت ژوکی بوده که به خوبی می تواند بانوان هنرمند ایرانی را در امر دوخت و دوز کمک و یاری نماید و پاسخ گوی اکثر نیازهای فرد در امور مربوط به سردوز باشد.

مشخصات کلی

از قابلیت های این سردوز می توان به دوخت 3 نخ و 4 نخ، دوخت اوورلوک سردوزی مروارید دوزی ،مغزی دوزی اشاره کرد. تکنولوژی دوخت این چرخ خیاطی مکانیکی بوده که با توجه به اینکه مناسب استفاده خانگی و یا آموزشی می باشد، استفاده به صورت تک کاربره است. ضخامت دوخت سردوز ژوکی juki مدل baby lock ظریف بوده که برای مصارف خانگی مناسب می باشد. با توجه به اینکه این محصول تولید ژاپن و دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد، تا چندین سال به راحتی پاسخگویی نیازهای مربوط به امور سردوز است. لازم به ذکر است که این محصول استوک و کارکرده می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5