Top

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795 تولید شرکت معتبر ژانومه بوده ک دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشدو میاندوزها غالبا برای مصارف صنعتی و در اندازه بزرگ و وزن سنگینی تولید می شوند اما چرخ خیاطی میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795 جهت مصارف خانگی و مغازه های کوچک تولید وبه بازار عرضه شده است. برق مصرفی این میاندوز 110 ولت بوده که هزینه اندکی را به خریدار متحمل می کند.  این میاندوز قابلیت دوخت در وسط پارچه، عرض زیگزاگ، زنجیره دوزی و ... را درا می باشد. با توجه به کیفیت ساخت بسیار بالای این میاندوز به راحتی می تواند تا سالهای طولانی بدون هیچ مشکلی کارکرده و پاسخگوی نیاز های دوخت و دوز باشد. این میاندوز به صورت استوک و با کیفیت خوبی موجود می باشد.

تماس بگیریدهنر خیاطی نیازمند ابزار مخصوص و کاربردی خودش می باشد. این ابزار کاربردها و انواع مختلی دارند که هر کدام در جای خود دارای  استفاده می باشد. چرخ خیاطی میاندوز وسیله بسیار مهم و کاربردی در هنر خیاطی می باشد. چرخ خیاطی میاندوز برای دوخت مبانه پارچه و دوختی در اصطلاخ تمیز کاربرد دارد. منظور از دوخت تمیز این است که، با استفاده از میاندوز می توان دوختی زیبا و مرتب روی پارچه اجرا کرده و ظاهری آراسته به پارچه و لباس بخشید. چرخ خیاطی های میاندوز در قالب صنعتی تولید می شوند که دارای قیمت بسیار زیادی بوده و در صورت خرید هزینه بسیار زیادی را به خریدار تحمیل می کند. شرکت ژانومه که شرکتی معتبر در عرصه تولید چرخ خیاطی می باشد، دستگاه های میاندوز برای مصارف خانگی نیز تولید می کند که با این کار کمک بسیار بزرگی به مشاغل خانگی و تولید کننده گان کوچک کرده است. چرخ خیاطی میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795 یکی از مشهور ترین و پرکاربردترین مدل های چرخ خیاطی میاندوز در میان مصرف کننده گان می باشد.

مشخصات کلی

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795 دارای بزرگترین فضا و سطح  دوخت میاندوزی ( به اندازه 100mmx143 mm)  را دار می باشد. این قابلیت بدین معنیست که می تواند میاندوزی را حتی در وسط پارچه نیز انجام داد که در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد.  همچنین این میاندوز قابلیت دوخت عرض زیگزاگ به اندازه 1mm الی 4mm و طول بخیه 0.5mm – 2.5mm را دار است.  میاندوز ژانومه JANOME مدل Torneio-2-795 مجهز به بازوی آزاد جهت دوخت سرآستین پیراهن و شلوار و دمپا های شلوار می باشد. این میاندوز مجهز به سوزن SCHMETZ و تیغه نخ زن دستی نیز می باشد. با این میاندوز می توان زنجیره دوزی کرده و با توجه به دارا بودن شیار مخصوص بخیه هایی زیبا روی پارچه اجرا کرد. لازم به ذکر است که با توجه به استوک بودن این میاندوز، این چرخ خیاطی دارای ظاهری زیبا و کارکرد بسیار خوبی می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5