Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

سردوز برادر brother مدل bunka

سردوز برادر brother  مدل  bunka ساخت تایوان با کیفیت ساخت بالایی می باشد که با توجه به مدل و نوع آن مناسب مصارف خانگی و آموزشی است. سیستم دوخت این چرخ سردوز از نوع مکانیکی و مجهز به قابلیت برش پارچه اضافی است. این مدل به صرت 3 نخ عرضه شده که می توان از 2 نخ نیز استفاده کرد.

تماس بگیریدبرای دوخت لبه ها نیازمند استفاده از چرخ های سردوز هستیم. این چرخ ها با دوخت لبه ها، ظاهر زیبا و مرتبی به پارچه مورد نظر ما می دهند. در عصر حاضر صرفا دوخت پارچه ملاک نیست بلکه ظاهر و کیفیت دوخت نیز یکی از مهمترین ملاک های یک دوخت عالی می باشد. شرکت "برادر-brother" یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در عرصه تولید لوازم خیاطی می باشد که در کشور ما نیز به نیکی از محصولات این شرکت یاد می شود. سردوز برادر brother  مدل  bunka یکی از مدل های مشهور و پرکاربرد موجود در بازار بوده که دارای کیفیت دوخت بسیار بالایی می باشد.

مشخصات کلی
از قابلیت های این سردوز می توان به دوخت 3 نخ ، دوخت اوورلوک سردوزی مروارید دوزی ،مغزی دوزی اشاره کرد. تکنولوژی دوخت این چرخ خیاطی مکانیکی بوده که با توجه به اینکه مناسب استفاده خانگی و یا آموزشی می باشد، استفاده به صورت تک کاربره است. ضخامت دوخت سردوز برادر brother  مدل  bunka ظریف بوده که برای مصارف خانگی مناسب می باشد. با توجه به اینکه این محصول تولید تایوان و دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد، تا چندین سال به راحتی پاسخگویی نیازهای مربوط به امور سردوز است. لازم به ذکر است که این محصول استوک و کارکرده می باشد.

تماس بگیرید1 2 3 4 5