Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300

حالت دهی مو همیشه از زمانبر ترین کارهای ممکن بوده است اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ابزار مناسب این امر بسیار ساده شده است. استفاده از ابزار مناسب موجب شده تا علاوه بر صرفه جویی در زمان کیفیت حالت دهی مو بسیار بالا برود. سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 یک ابزار سودمند در امر پیرایش مو می باشد. این وسیله پر کاربرد نیاز هر خانه ای بوده که خانم ها را در امر صاف کردن و فر کردن مو ها کمک می نماید. این سشوار چرخشی دارای توان 300 واتی می باشد که می توان میزان حرارت را نیز کنترل نمود. این کنترل حرارت موجب می شود تا از آسیب دهی به موها جلوگیری به عمل آید. این وسیله جذاب و پر کاربرد بصورت کاملا نو در فروشگاه نومال موجد شده است.

تماس بگیریدآرایش و حالت موها تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و آراستگی ما دارد. موهای ژولیده و نا مرتب روی برخورد دیگران هم تاثیر گذار بوده و ممکن است موقعیت اجتماعی و شغلی را تحت تاثیر قرار دهد. برای اغلب افراد حالت دهی به مو امری دشوار و زمانبر است که باید مدت طولانی را صرف حالت دهی بکنند. اما امروزه با استفاده از ابزار و وسایل پیشرفته این امر دیگه به سختی گذشته نیست و می تاو با ابزار مناسب هر نوع موی را به حالت دلخواه در آورد. از جمله ابزار سودمند برای حالت دهی مو، استفاده از اتوی مو می باشد. این وسیله در عین کاربرد فراوانی که دارد ممکن است موجب آسیب اساسی به مو گردد که در دراز مدت موجب ریز و موخره میگردد. همچنین کار با این وسیله خطرات خود را دارد و گاها موجب صدمات جبران ناپذیری می شود. اغلب افراد استفاده از اتو مو را صرفا جهت فِر کردن مو می خواهند؛ اما خود این کار با اتو مو بسیار سخت و فرآیندی طولانی دارد. شانه حرارتی جایگزین مناسبی برای اتو مو می باشد. سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 انتخابی مناسب برای آرایش و حالت دهی انواع مو می باشد. این محصول امکان کنترل دما را دارا بوده و استفاده از آن بسیار ساده است.

 

سودمند و ایمن

استفاده از سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 علاوه بر افزایش سرعت در انجام کار، موجب بهبود کیفیت در امر حالت دهی می شود. این سشوار چرخشی امکان کنترل دما را داشته که موجب جلوگیری از آسیب دیدن موها می گردد. با استفاده از  سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 می تاون مو را به انواع حالت های فر و صاف درآورد. این سشوار چرخشی امکان چرخش در هر دو طرف را دارا بوده که کار را بسیار ساده تر می کند.

 

مشخصات فنی

سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 دارای تان 300 واتی بوده که گرمایی مناسبی برای خشک کردن و حالت دهی مو فراهم می نماید. همانطور که قبلا گفته شد حرارت تولیدی این سشوار از طریق درجه تعبیه شده  روی دسته قابل کنترل است. دربه همراه این سشوار 2 سری ارائه شده که می توان با استفاده از آنها موها را صاف و فر نمود. سشوار چرخشی Silver Crest مدل SWC 300 ساخت کشور آلمان بوده که بصورت کاملا نو  در بسته بندی اصلی ارائه می گردد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

  • توان 300 وات
  • کشور سازنده آلمان

  خصوصیات

  • نوع مصرف 220 ولت
  • فناوری تولید یون ندارد
  • باد سرد ندارد
  • تقویت کننده توربو ندارد
  • حلقه آویختن دارد
  • سایر ویژگی ها سشوار چرخشی - دارای دو سری - موتور قدرتمند - مقاوم در برابر حرارت - قابلیت کنترل حرارت - قابلیت چرخش در 2 جهت - ساخت آلمان

  اقلام همراه

  • اقلام همراه1 2 3 4 5