Top

حالت دهنده موی مو چندکاره جاندلی Jundeli Hair Styling set JDL- 091

ست حالت دهنده موی جاندلی Jundeli Hair styling Set (استوک در حد نو)

  • یک دستگاه اتو مو با 6 قطعه همراه 
  • صاف کننده، موج دهنده، فر کننده
  • تنظیم روی دو سرعت گرم شدن متفاوت
  • سیم قابل چرخش تا 360 درجه
  • 35 وات
ناموجودحالت‌دهنده‌ی مو جاندلی  مدل JDL-091 دستگاهی چندمنظوره برای فرکردن، صاف‌کردن و موج‌دارکردن موهاست. این دستگاه دارای 4 سری مختلف است که شامل سری‌ های فرکننده‌ی متوسط با شانه، فرکننده‌ی بزرگ با مارپیچ ، یک اتوی موج دار کننده و یک اتو مو می‌شود. دو عدد فرکننده‌ای که همراه دستگاه ارائه شده‌اند قطرهای متفاوتی دارند و برای ایجاد انواع فر مو استفاده می‌شوند  فرکننده‌ی استوانه‌ای متوسط دارای گیره‌ی مو است. یک عدد شانه هم قطر روی این فرکننده قرار می‌گیرد که برای حالت‌دادن و حجم‌دادن به موها بسیار مناسب است.

  

 

 فرکننده‌ی دیگر بزرگ‌تر است، استوانه‌ای بزرگتر که گیره‌‌ی مو هم دارد. روی این فرکننده یک شانه‌ی مارپیچ با همین قطر قرار می‌گیرد که برای ایجاد فر مارپیچ مناسب است. سری اتو مو نیز شامل یک صفحه‌ی صاف‌کننده می‌شود و همچنین یک صفحه که برای برای موج‌دارکردن موها استفاده می‌شود. برای این منظور کافی است که صفحات اتو مو را به شکل کشویی بیرون کشیده و جابجا گردد.

روی تمام سری‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، لایه‌ای از سرامیک کشیده شده است تا در اثر حرارت زیاد آسیب کمتری به موها وارد شود.

به کمک سیستم گرمایش سریع، در مدت‌زمان 30 ثانیه سری‌ها به این دما می‌رسند. همچنین سیم آن تا 360 درجه قابل چرخش است که از پیچ خوردن سیم جلوگیری می دکند. این مدل حالت دهنده مو جاندلی در دو رنگ صورتی- سفید و مشکی-قرمز تولید شده است.

به‌طورخلاصه حالت‌دهنده‌ی مو Jundeli JDL-091 دارای دو سری فرکننده، یک موج‌دارکننده و یک صاف‌کننده است که توسط لایه‌ای از سرامیک پوشش داده شده‌اند و سرعت و دمای متفاوت گرم می‌شوند و برای ایجاد انواع حالت‌های مو استفاده می‌شوند. خرید این دستگاه چندکاره به کسانی که به آرایش حرفه‌ای مو علاقه دارند توصیه می‌شود.

ناموجود1 2 3 4 5