Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

بخاری نفتی برقی CORONA مدل GT-C30Y

بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y یک بخاری نفتی برقی با گرمایش مناسب و مصرف اندکی بوده که می توان از آن در مکان های فاقد گاز شهری بهره برد. این بخاری نیازی به دودکش نداشته با استفاده از فیلتر هوا دی اکسید کربن را تصفیه می کند. در این بخاری مصرف سوخت بسیار کم و به مقدار 0.308 لیتر بر ساعت است که با توجه به حجم باک- 5 لیتر- تا ساعت ها نیازی به شارژ مجدد ندارد. این بخاری علاوه بر نفت به برق 110 ولتی برای تامین انرژی برد و پنل کنترلی نیازمند است. در این بخاری از انواع سنسور های امنیتی برای افزایش امنیت استفاده شده که تا حدود زیادی امنیت کاربران را فراهم می کند. بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y بصورت استوک اما با کیفیت مناسب در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیریدهر ساله شاهد فوت تعداد زیادی از همطن هایمان به دلیل نشت گاز دی اکسید کربن در فصل سرما هستیم. این اتفاق که به مرگ خاموش مشهور است بدلیل استفاده از وسایل گرمایشی نا مناسب و یا مسدود شدن مسیر خروج دی اکسید کربن رخ می دهد. به همین دلیل بیشتر افراد تمایل به خرید و تهیه وسایلی پیشرفته و امن برای گرمایش منازل و محل کار خود دارند. بخاری های گازی برقی و نفتی برقی یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد. این بخاری ها تولید کشور ژاپن بوده که تکنولوژی بسیار پیشرفته ای را دارا می باشند. در ساخت این بخاری ها علاوه بر امنیت به مصرف سوخت نیز توجه ویژه ای شده است. به همین دلیل گزینه مناسبی برای بازار ایران می باشند. در میان انواع مدل های این نوع وسایل گرمایشی برند کرونا یک برند شناخته شده و محبوب است که محصولات بسیار ایمن و قوی را تولید کرده است. بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y دارای ظاهری زیبا و امکانات مناسبی می باشد که می تواند گرمابخش محل کار، محل زندگی، ویلا، خانه باغی و... باشد.

 

پر توان و کم مصرف

همانطور که قبلا گفته شد بخاری های نفتی برقی مصرفی اندکی دارند. تکنولوژی  و عملکرد این دست بخاری ها به گونه ایست که 99 درصد سوخت مصرفی سوخته شده و تولید گرما می کنند. در این بخاری ها با استفاده از دمنده های تعبیه شده گرمای تولیدی در اطراف پخش شده و کل محوطه بصورت یکسان گرم می شوند. بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y دارای باک نفتی با ظرفیت 5 لیتر است. در این بخاری مصرف نفت به مقدار 0.308 لیتر بر ساعت بوده که حدود 17 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. با این مصرف اندک .بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y قادر به تولید گرمایی 2500 کیلو کالری می باشد که به راحتی می تواند فضایی 15 تا 20 متری را گرم نماید.

 

امنیت و کنترل

در بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y امنیت حرف اول را می زند! با توجه به اینکه این بخاری ها تولید کشور ژاپن می باشند و در کشور ژاپن زلزله بسیار اتفاق می افتد، بخاریهای نفتی برقی دارای انواع سنسور ایمنی هستند. کار این سنسور ها تشخیص خطر و قطع جریان نفت و خاموشی بخاری است. بخاری نفتی برقی CORONA  مدل GT-C30Y مجهز به سنسور تشخیص سطح دی اکسید کربن، سنسور تشخیص  زاویه(شناسایی سقوط)، سنسور تشخیص لرزش می باشد. تمام امکانات این بخاری مانند میزان سطح گرمایش، تایمر و.. از طریق پنل کنترلی زیبایی که در این بخاری قرار داده شد است کنترل می گردد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7.5 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری برقی نفتی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید
 • رتبه انرژی -
 • دودکش ندارد
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2500
 • امکان تنظیم شعله دارد
 • فضای قابل گرمایش 15 تا 20 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5