Top

بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by

بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by یک بخاری ایمن، پرقدرت و بدون نیاز به دودکش است. این بخاری همچون سایر بخاری های نفتی برقی مخصوص استفاده در ژاپن تولید شده است به همین دلیل دارای کیفیت ساخت مناسبی می باشد. مصرف سوخت در این مدل بخاری با توجه به میزان توان تولید حرارت بسیار اندک بوده و تا 14 ساعت نیازی به شارژی مجدد باک ندارد. در این بخاری حتما باید ازبرق 110 ولتی بهره برد که نیازمند یک کاهنده- ترانس برقی می باشیم. این بخاری مناسب گرم کردن یک محیط 50 متری بوده که برای خانه های باغی و یا مکان های فاقد گاز شهری گزینه بسیار مناسبی است. بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by دارای انواع سنسور ایمنی می باشد که استفاده از این بخاری را تقریبا بدون خطر کرده است. این بخاری نفتی برقی بصورت استوک اما با کیفیت بسیار مناسب موجود است.

تماس بگیریدبا وجود گازکشی اما هنوز هم مناطقی وجود دارند که از امکان گاز شهری بی بهره هستند یا برخی از افراد ترجیح می دهند بجای استفاده از گاز شهری(که خطرات زیادی دارد) از نفت استفاده بکنند. بهترین گزینه ممکن از نظر گرمایشی برای این دست افراد استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این بخاری ها مصرف سوخت اندک با بازدهی گرمای مناسبی دارند. همچنین به دلیل استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به دودکش نیز ندارند. با توجه به مطالب گفته شده مشخص است که بخاری های نفتی برقی مصرف اندک، قابلیت تولید گرمای مناسب و امنیت مناسبی دارند. بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by یکی از مدل های پر توان و در عین حال کم مصرف بخاری های نفتی برقی است که می تواند یک محیط 50 متری را در زمان اندکی گرم بکند.

 

کم مصرف و پرتوان

در تهیه وسایل گرمایشی توجه به میزان مصرف سوخت یکی از موارد مهم می باشد. بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by همانطور که قبلتر بیان شد دارای مصرف سوخت اندک به میزان 0.449 لیتر بر ساعت است. با توجه به این میزان مصرف و ظرفیت 7.2 لیتری باک آن، حدودا تا 14 ساعت نیازی به شارژ مجدد در این بخاری نیست. علاوه بر نفت به برق 110 ولتی نیز جهت تامین انرژی برد، پنل و فن ها نیاز می باشد. جالب است بدانیم که با ای میزان مصرف اندک بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by می تواند 5000 کیلو کالری گرما را تولید کند که این میزان از گرما مناسب یک محیط 50 متری است.

 

ایمن و زیبا

همانظور که در تصاویر مشخص است این بخاری دارای ظاهری زیبا و خاص پسند می باشد. در این بخاری نیازی به استفاده از دودکش های معمول نیست و دی اکسید کربن با استفاده از فیلتر های دائمی تصفیه می گردد. برای اطمینان بیشتر از عملکرد بخاری، از سنسور های ایمنی همچون سنسور تشخیص سطح دی اکسید کربن، سنسور لرزش و تشخیص ارتفاع استفاده شده است. یکی از برتری های این نوع بخاری استفاده از انواع برنامه های کنترلی و همچنین پنل کنترل است. با استفاده از این پنل می توان انواع برنامه کنترلی را روی بخاری پیاده سازی کرد.  بخاری نفتی برقی کرونا مدل fh-st4612by بصورت استوک اما با کیفیت مناسب در فروشگاه نومال موجود است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 9000
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری برقی نفتی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید
 • رتبه انرژی -
 • دودکش ندارد
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 5000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله دارد
 • فضای قابل گرمایش 40 تا 50 متر
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن -بدون نیاز به دودکش- دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5